27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pokazują, jak powstaje pierścionek zaręczynowy. Czy będzie od Coppela?

  • Obecnie TikTok jest najczęściej pobieraną aplikacją mobilną na świecie, jak wykazały ostatnie badania.

  • Prowadzą Chiny i Indie Klasyfikacja Jeden z krajów, w których coraz więcej ludzi konsumuje biżuterię.

  • Z ponad miliardem aktywnych użytkowników TikTok jest preferowaną siecią społecznościową dla osób w wieku 16-24 lat.

Za pośrednictwem TikTok bizneswoman pokazała, jak powstaje pierścionek zaręczynowy, mając do tej pory ponad 30 milionów wyświetleń na swoim filmie.

W dzisiejszych czasach, gdy mówimy o rozprzestrzenianiu się wirusa, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest: TikTok, sieć społecznościowa, która w czasie pandemii zdołała pozycjonować się na korzyść młodszych użytkownikówCzłonkowie tzw. Generacji Z.

TikTok osiągnął znaczny wzrost, według niedawnego raportu platforma opracowana przez ByteDance stała się najczęściej pobieraną aplikacją mobilną na świecie.

Zostało to ujawnione w badaniu II kwartał 2022 r.: Podsumowanie danych dotyczących przechowywania danych przeprowadzonej przez platformę analizy aplikacji Sensor Tower, z której wynika, że ​​na drugi kwartał tego roku pobrano 35 miliardów aplikacji mobilnych.

W rankingu dziesięciu najczęściej pobieranych aplikacji TikTok znajduje się na szczycie, przewyższając Instagram, Facebook, WhatsApp i inne.

Biznesmen pokazuje, jak powstaje pierścionek zaręczynowy

Oznacza to, że jeśli jest jedna rzecz, która sprawiła, że ​​TikTok jest preferowaną siecią społecznościową dla osób w wieku 16-24 lat, Jak wyjaśniono w badaniu przeprowadzonym przez Globalwebindexjest fakt, że jego platforma została wykorzystana do wszelkiego rodzaju treści, nawet dla tych przedsiębiorców, którzy chcą pozycjonować swoje firmy.

Tak jest w przypadku kolumbijskiej bizneswoman, która wykorzystała chiński portal społecznościowy do promocji swojej pracy w firmie „Viva la joya”, w której powstają m.in. pierścionki zaręczynowe.

Swoim najnowszym filmem TikTok przedsiębiorca opowiada i pokazuje cały proces tworzenia srebrnego pierścionka zaręczynowego, film, który do tej pory zgromadził ponad 35 milionów wyświetleń, co sprawia, że ​​jest ogromnym atrakcją dla jej obserwujących.

@Viva.lajoya

Prosty pierścionek zaręczynowy? Cały proces? #biżuteria #leczyć #Wykonany ręcznie #Wykonany ręcznie #Krok po kroku #srebro #Kolumbia #Biżuteria_Biznes #fyp #dla Was

? oryginalny dźwięk – Janaan

Należy zauważyć, że branża jubilerska jest jedną z najbardziej poszukiwanych branż na świecie, a Chiny i Indie przodują w rankingu krajów, w których konsumuje się więcej biżuterii, jak wynika z badania przygotowanego przez Światowa Rada Złota.

READ  Skąd wiesz, czy Twój dom ma zasięg światłowodowy?

Na uwagę zasługuje również przypadek Meksyku. W 2021 r. przemysł jubilerski przeszedł okres wielkiego ożywienia i wzrostu.

Tak poznałam podczas Goya kwiecień 2021, najważniejszy w Ameryce Łacińskiej dla tego sektora, gdzie ogłoszono, że branża w samym Jalisco generuje około 20 000 bezpośrednich miejsc pracy A rocznie przekazuje 20 ton złota i 70 ton srebra.

Nie ma wątpliwości, że mówimy o jednej z najważniejszych branż, zwłaszcza w kraju, w którym sprzedaż tych produktów dotarła do różnych punktów sprzedaży, jak to miało miejsce kilka tygodni temu, z historią, że historia jednego z tematów rozprzestrzeniać się szeroko. Że kupił pierścionek zaręczynowy w Coppel, który zgodnie z tym, co zapowiedział przez TikTok, będzie płacony w tygodniowych ratach po 78 pesos.

witolin_

? Zbyt wiele kobiet – C. Tangana

Film rozprzestrzenił się, a kilka dni później udostępnił drugą część, w której oprócz wręczenia pierścionka zaręczynowego swojemu partnerowi, ujawnia powody zakupu w Coppel.

Ostatecznie oba przykłady ilustrują znaczenie sieci społecznościowych w dzisiejszych czasach i pozycjonują się jako bardzo potężne przestrzenie interakcji.

Czytaj teraz: