3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie i jak kupić Centenario, aby skorzystać ze złotej kropli? To krok po kroku – El Financiero

Gdzie i jak kupić Centenario, aby skorzystać ze złotej kropli? To krok po kroku – El Financiero

Chcesz kupić Centennial? Piątek 23 września może być dobrym dniem. Cena złota spadła W dzisiejszej sesji ponad jeden procent i Na najniższym poziomie od kwietnia 2020 r..

Cena złota załamała się w piątek po ogłoszeniu Rezerwa Federalna Stanów ZjednoczonychCo podniosło jego oprocentowanie o 75 punktów.

pół dnia iA cena spot złota spadła o 1,48 proc. Aby ustabilizować się na poziomie 1656,15 USD za uncję, kontrakty terminowe na złoto w USA spadły o 0,5% do 1672,10 USD.

złota cena Spadek o około 20 procent, ponieważ przekroczył 2000 USD za uncję w marcu.

Utrzymująca się wysoka presja rentowności w USA na ceny złota. O ile rentowności nie zaczną nagle spadać, a dolar zacznie się osłabiać, prawdopodobnie nie zobaczymy ogromnego wzrostu cen złota” – powiedział Michael Hewson, główny analityk rynku w CMC Markets.

Fed zaczął podnosić stopy procentowe w marcu. Od tego czasu złoto w zasadzie ma tendencję spadkową, a jeśli Fed będzie nadal rósł, złoto będzie nadal spadać”.

Gdzie i jak kupić Centenario?

Do godziny 14:00 w piątek, Wyprzedaż setnej rocznicy wyceniana jest na 41800 pesos i 21 800 pesos do kupienia, według Panamexu.


Jeśli chcesz kupić Centenario, masz różne możliwości.

Mennica meksykańska to jedna z alternatyw dla kupowania stulecia. Zgodnie z ich witryną internetową są to wymagania, które będą od ciebie żądać.

 • Płatności można dokonać wyłącznie przelewem bankowym (SPEI).
 • Depozyty gotówkowe lub czekowe nie są akceptowane.
 • Maksymalna kwota zakupu to 50 000 peso meksykańskich plus koszty wysyłki.
 • Płatności należy dokonać przelewem w tym samym dniu, w którym złożono zapytanie ofertowe, najpóźniej do godziny 14:00.

Powinieneś też o tym wiedzieć Stuletnia wyprzedaż w Casa de Moneda de México od 9:30 do 14:00. I że cena może zmieniać się codziennie ze względu na międzynarodowe ceny metali.

READ  Oto jak i dlaczego przeprojektowanie kryptowaluty Ethereum (fuzja lub ETH 2.0) ma na celu wywarcie wpływu na środowisko

Jeśli kupiłeś Centenario w Casa de Moneda, dostawa rozpocznie się po potwierdzeniu płatności. „Dostawa do domu będzie trwać od 3 do 10 dni roboczych tylko na terenie Republiki Meksyku lub dostawa (OCURRE) w sklepach w San Luis Potosi na Plaza Citadela oraz w Mexico City, w Paseo de la Reforma 295”, wskazuje strona internetowa.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o ofertach i metodach płatności, możesz wysłać e-mail na adres [email protected] i/lub skontaktować się z konsultantem ds. sprzedaży pod numerem: (+444) 834-60-00 wew: 3905; 6033 i/lub 6039 od poniedziałku do piątku od 9:30 do 20:00.

Czy banki sprzedają setki?

The Bank Meksyku Obserwuj Ulubione Posiada sieć dystrybutorów To zaspokaja popyt na meksykańskie monety z metali szlachetnych zarówno za granicą, jak i na rynku lokalnym.

W Meksyku monety są dystrybuowane głównie za pośrednictwem banków. Oto lista krajowych dystrybutorów Liczba złotych monet Banxico:

 • Azteca Bank
 • moja pantofelka
 • Banregio
 • BBVA
 • Cibanco, SA
 • mięta meksykańska
 • Interaktywne Muzeum Ekonomii MIDE
 • Rozwiązania środowiskowe w metalach, SA de CV
 • Briggs SA DE CV . monety

Wymagania dotyczące zakupu stulecia Zależą od obu dystrybutorów. Na przykład BBVA pyta:

 • Zainteresowana osoba musi udać się do oddziału BBVA z ważnym dowodem osobistym. Poświadczenia mogą być INE lub IFE
 • Jeśli zakup został dokonany kosztem z konta BBVA, musisz przedstawić swoją kartę debetową
 • Jeśli nie jesteś klientem BBVA, ilość sprzedanych monet to równowartość 3000 USD, a płatność musi być dokonana w gotówce.

Strona internetowa BBVA zauważa, że ​​„cena walut jest ustalana z uwzględnieniem międzynarodowej ceny złota i srebra, a także kursu wymiany peso/dolar amerykański”.

Z czego składa się stulecie?

Za pośrednictwem swojej strony internetowej Bank Meksyku (Banxico) wskazuje, że Ten kawałek został wybity w 1921 r. Jako aktualna moneta upamiętniająca stulecie niepodległości Meksyku.

READ  Piec Carrefour, który zaskakuje designem, a jednocześnie jest przyjazny dla środowiska

W 1931 r. zawieszono jego bicie i ponownie wybito go dopiero w 1943 r. ze względu na rosnące wówczas zapotrzebowanie na złote monety.

co sto lat Występuje na jednym awersie herbu narodowego używane w przeszłości, podczas gdy Przeciwieństwo symbolizuje uskrzydlone zwycięstworeprezentowany przez Pomnik Anioła Niepodległości, na tle legendarnych wulkanów Iztaccíhuatl i Popocatépetl.

„Ta część Zawiera 1.20565 uncji czystego złota I jak wszystkie setne dzieła rodziny, ma czystość 0,900″Wnioski.