5 maja, 2024

Podsumowanie meczu Rayados vs Mazatlán FC (0:0);  Jazda jest w niebezpieczeństwie

Podsumowanie meczu Rayados vs Mazatlán FC (0:0); Jazda jest w niebezpieczeństwie

Monterey, Holandia /

porysowany nie udało się wygrać Mazatlan W 12. rundzie, mimo że był w Steel Giant, był w stanie dodać tylko jeden punkt bezbramkowym remisem, narażając na szwank lepsze przywództwo Otwarcie 2022 Z 25 jednostkami, ponieważ można go ominąć Ameryka Jeśli dzisiaj wygra tygrysy.

gang Strzelił najbardziej oczywiste gole, choć niewiele w meczu, z rywalizującym bramkarzem, który był bohaterem dla swojej drużyny, oprócz ulewnego deszczu, który uderzył. Monterey Lepsze spotkanie nie jest dozwolone.

Kiedy mecz się rozpoczął, Rodolfo Pizarro był prawie zaskoczony strzałem z boku, ale piłka przeszła kilka centymetrów od bramki tuż za bliskim słupkiem w siódmej minucie.

Najbliżej był w 17. minucie ruchu, z prawej strony posyłał pozycję Maxi Meza niemiecki Bertram z głową wyślij piłkę do dalekiego słupka; Rodrigo Aguirre Udało mu się tam dostać, aby spróbować odepchnąć, ale uderzył piłkę naprawdę mocno, posyłając ją w jedną stronę.

Dopiero w 50. minucie Pandilla po raz kolejny miała szansę otworzyć wynik, a Berterame strzelił gola, ale Mikołaja Vikonisa Załóż kostium bohatera, rzucając się, aby uniknąć obrażeń.

Już z deszczem na wierzchu mecz był bardziej skomplikowany, piłka została w tyle i obie drużyny musiały uciekać się do strzałów z dystansu, ale nic nie zakłóciło bramek.

W 80. minucie Riados strzelił długo oczekiwaną bramkę niskim strzałem Bertrema w jednym spotkaniu, ale zanim piłka została przeczesana przez Aguirre, który zostawił swojego kolegę z drużyny na miejscu, więc zostały anulowane Obie rodziny królewskiej.

Mazatlan zremisował w trzech ze swoich ostatnich czterech pojedynków, poza tym, że jest to jego szósty remis w turnieju, więc w tabeli generalnej ledwie zawiera 12 jednostek.