19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podróżował do Puebla, aby studiować medycynę. Zabili go w Mixteca

Szczątki 23-latka znaleziono w miejscu znanym jako Microondas

uczeń MedycynaMa tylko 23 lata, bez życia na plaży? Huajuapan de León – Międzynarodowa autostrada Acatlan de Osorio, zwłoki zostały owinięte, co zmobilizowało władze.

Jose A. , 23 lata, pochodzi z gminy Huajuapan de León w Oaxaca, mężczyzna był studentem college’u, do którego uczęszczał Stolica Puebla zrobić twój studia.

Według pierwszych doniesień odkrycia dokonali ludzie mieszkający w okolicy; Władze skomentowały, że zbrodnia została zarejestrowana około godziny 11:30 w ostatni piątek, 20 sierpnia, na wysokości miejsca znanego jako kuchenka mikrofalowa Znajduje się w gminie Zapotitlan z diamentami.

Przez 911 doniesiono prawdę Do centrum dowodzenia i kontroli (C 2), ujawniając położenie ciała, tak aby były różne elementy firm Policjanci udali się na miejsce zdarzenia i znaleźli ciało w pobliżu asfaltowego pasa po jednej stronie samochodu Sposób.

Według naocznych świadków głowa znajdowała się dwa metry dalej, która również jest zawinięta w plastikową torbę, a więc elementy Państwowa Agencja Śledcza (AEI) prowadzone podnieś trupa przenieść do amfiteatr cmentarz komunalnyKalwariaW Huajuapan.

Byli ekspertami z Prokurator Okręgowy ds. Sprawiedliwości w Mixteca Kto rozpoczął dochodzenie w celu wyjaśnienia faktów i znalezienia tożsamości? ofiara.

READ  Hiszpański hit na raka jelita grubego: naukowcy odkrywają kluczowy czynnik powodujący jego oporność na chemioterapię