3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podgląd Twojego projektu w prezentacjach

Podgląd Twojego projektu w prezentacjach

Kilka dni temu pojawiła się nowa generacja Toyoty Yaris w wersji sedan. Hatchbacki czekają, ale jak wyglądają.

Reklama

Reklama

Nowa Toyota Yaris które japońska firma dedykuje rynkom wschodzącym w zupełnie nowej generacji. The wersja sedan już ujawnione i Wykluj wkrótce. Tymczasem niektóre projekcje cyfrowe stawiają na jego wygląd zewnętrzny.

Twórcy kanału YouTube byli odpowiedzialni za „danie życia” temu niezależnemu Yarisowi Hatchback dławić, którzy byli bardzo kreatywni. Aby odnieść jak największy sukces z kształt samochodu Wziąłem w celach informacyjnych z tyłu Volkswagen Polo.

Oczywiście w pozostałych elementach podwozia Na podstawie Yaris Sedan Zaktualizowany i nawet przy tej nieoczekiwanej kombinacji wynik był bardzo dobry. Musisz jednak poczekać oficjalne ujawnienie Aby sprawdzić aktualności.

Toyota Yaris Kombi

Podgląd: hatchback nowej generacji Toyota Yaris

Oczekuje się, że nowa generacja Toyoty Yaris L.Przyjechał do Ameryki Południowej w dwóch egzemplarzach (sedany i hatchbacki) i ogólnie na wszystkich rynkach wschodzących, na których jest sprzedawany, Główny konkurs będzie w zakresie Honda CityDo sprzedania na naszym terenie.

Z boku „slotu” widzimy, że jego przednia część połączy się Nowy duży przedni grill I smuklejszy montaż reflektora, ale w tym przypadku krótszy format. Nieco obszerne paski na kapturze i tylna klimatyzacja Z reflektorami i skrzydłem w kształcie litery „L”.

Projekcje cyfrowe obejmują inne elementy sedana, takie jak wygląd felg, wysoka linia taliipłetwa rekina na powierzchni i Długi rozstaw osi 2,62 metra. Na pokładzie będzie musiał oferować ten sam projekt i unowocześniony, bardziej złożony sprzęt.

Nowa generacja Toyoty Yaris

Jeśli chodzi o opcje napędu, na rynkach azjatyckich, gdzie nowa gama Toyoty Yaris będzie dostępna jako pierwsza, zapowiedziano silnik o pojemności 1,2 litra. 94 KM i 110 Nm momentu obrotowego I pierwsze dane, które nadejdą Wersja hybrydowa oparta na silniku 1,5 litra.

READ  Peso stało się już Bożym Narodzeniem: wskocz na dolara i „flirtuj” ponownie 16 poziomów

Czytaj też: Premiera nowej generacji Toyota Yaris sedan – po raz pierwszy w Azji


Jessica Paula Vera Garcia. Linia: dławić