3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jaki jest najlepszy SUV 2024 poniżej 400 tysięcy peso w Meksyku?

Jaki jest najlepszy SUV 2024 poniżej 400 tysięcy peso w Meksyku?

Wpisałem Samochody On

the Tanie samochody Nie musi on koniecznie posiadać braków sprzętowych, dlatego podpowiadamy, jaka będzie dla niego idealna opcja SUV-y I to za niecałe 400 tysięcy meksykańskich peso.

the Małe SUV-y To doskonały wybór na start w tej kategorii, z praktycznymi rozmiarami do dojazdów do dużych miast i dobrymi osiągami.

Ciekawostką w wybranej przez nas opcji jest to, że ma ona inne elementy bezpieczeństwa i techniczne niż wersja pierwotna, a także dużą moc, jeśli weźmiemy pod uwagę konkurencję.

Jaki jest najlepszy SUV 2024 poniżej 400 tysięcy peso w Meksyku?

Mazdy

Biorąc pod uwagę jego cechy Mazda CX-3 2024 Jest to najbardziej kompletna opcja w tej kategorii i w tym przedziale cenowym.

Oczywiście wersja podstawowa jako jedyna nie przekracza kwoty 400 000 MXN zaczynającej się od 380 900 MXN, natomiast kolejny wariant sięga 410 900 MXN. Dlatego podamy poziom wyposażenia, jaki posiada.

Głównie w wersji wejściowej nazywa się to SiemaPosiada 6 poduszek powietrznych, hamulce ABS, elektroniczny rozdział siły hamowania, tylne czujniki, system ISOFIX i monitorowanie ciśnienia w oponach.

Wygląd zewnętrzny obejmuje 16-calowe koła, reflektory halogenowe, szyberdach i tylną wycieraczkę, a wszystko to uzupełnione bardziej dynamiczną stylistyką. Wewnątrz znajdują się takie technologie, jak 7-calowy ekran dotykowy, 6 głośników, kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto oraz tapicerowane siedzenia.

Jego silnik składa się z czterocylindrowego silnika o pojemności 2,0 litra, który wytwarza 148 koni mechanicznych i momentu obrotowego 144 funtów na stopę, współpracującego z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów. Ich łączny występ wg Mazdy Rozpędza się z prędkością 17,1 km/l, a więc jest wydajny i ma też niezłą moc na tle konkurencji.