28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po 20 latach w telewizji Azteca i sprzedawaniu papieru, by przetrwać, aktor Televisy wyciągnął Bisogno z szafy.

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Była uczestniczka reality show . Azteca TVI akademia, złożył mocne wyznania z Gustavo Adolfo Infante I „ujawnił” kierowcę Vintando Daniel Ned rzekomo drażnić go w końcówce.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Chodzi o aktora i piosenkarza Raoul Sandoval, który zadebiutował w 2002 roku w La Academia i zyskał sławę. Oprócz muzyki brał udział w serii Ajusco, dopóki nie był zaskoczony dołączeniem do szeregów Telewiza.

Artysta ujawnił, że weto A po prawie 20 latach w Ajusco potwierdził swoje przybycie do San ngel TV, gdzie wkrótce pojawi się w telenoweli. Jeśli nam pozwolą.

To było właściwie niedawno wojownicy To była nawet część Dzisiejszy program Aby konkurować w reality show tanecznym Tańczące gwiazdy dzisiaj.

Teraz udziela odkrywczego wywiadu dziennikarzowi Gustavo Adolfo Infante i otwiera się na temat Kryzys ekonomiczny Co stało się z powodu epidemii, która skłoniła go do sprzedaży wielu swoich aktywów z powodu braku możliwości pracy i konieczności tego sprzedawać papier toaletowy przetrwać.

Gustavo zapytał go w wywiadzie: „Epidemia mocno uderzyła w ciebie ekonomicznie, prawda?” Odpowiedział: „Tak, mam monety z powrotem w ręku”.

Po tym, jak Gustavo wspomniał, że jego brak dochodów był tak poważny, że „Nawet ty przyszedłeś licytować wieszak na ręcznikiA wcześniej bez żadnej kary były akademik rzucił bombę, której wszyscy oczekiwali na Daniela Pisogno.

Jak będzie pamiętał, Raul powiedział w wywiadzie dla Chisme nie ma takiego Właśnie na przyjęciu urodzinowym byłej żony kierowcy kilka lat temu spróbował „El Muñe” przekroczyć Z nim i dotknął go, a następnie zakończył ich przyjaźń.

Kiedyś na imprezie ze swoją obecną żoną, która w tym czasie była jego dziewczyną, bo tam się spotykamy, chyba brakowało mu okularów czy czegoś takiego i tak bardzo brakowało mu szacunku do mnie… no cóż rzucił mi orzechową pięścią (dotyka jąder) z ukrytą środkową ręką” – stwierdził Raoul.

W wywiadzie dla Moment, w którym mój los się zmienił, były pracownik naukowy do Wyciągnięty z szafy Dla spikera jego była dziewczyna Fran Merrick Jest jego obecną żoną i wyjawił, że uważa to, co jej zrobił, za „niegrzeczne”.

READ  Operacja London Bridge: złożony protokół Anglii dotyczący śmierci królowej Elżbiety II
Instagram @raul_sandoval777

Po podkreśleniu przejęcia przez Sandovala „Obrzydliwy atak na twoją prywatnośćGustavo Adolfo powiedział mu: „Otrzymałem znęcanie się Od prezentera tej stacji telewizyjnej (TV Azteca) „Stwierdził:

Nikogo nie osądzam, zawsze byłam taka zła w postrzeganiu preferencje seksualne Zwłaszcza od przyjaciela. Być może winię alkoholika za otrzymanie tego telefonu, tę niegrzeczność”.

Źródło: kanał Imagen Entertainment na YouTube