28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Claudia Alvarez i Billy Rovzar mieli specjalne przyjęcie urodzinowe: zdjęcia

Z ponad pięcioma latami małżeństwa i pięcioma poprzednimi latami zalotów, Claudia Alvarez I Billy Rovzar Stali się jedną z najsolidniejszych par w serialu, a ich miłość jest dzielona wszędzie, a nawet w sieciach społecznościowych.

Aktorka niedawno przesłała serię zdjęć, na których również wyglądają na szczęśliwe jako małżeństwo, ale zapowiedziała też swoją wyjątkową i piękną uroczystość urodzinową, celebrytki postanowiły wspólnie świętować kolejny powrót do słońca.

Claudia skończyła 40 lat 6 października, podczas gdy Billy Rovzar 10 października skończą czterdzieści pięć lat, dlatego zaryzykowali wspólne przyjęcie, na które zaprosili tylko kilkoro najlepszych przyjaciół.

Uroczystość zorganizowała również aktorka i przyjaciel Alvareza, Małgosia Valdez biznesmenka masło ziraKto podziękował mu za opisanie zdjęć przesłanych na jego konto Instagram.

„Radość z ukończenia 40 roku życia u twego boku @billyrovzar ze wszystkim, co zbudowaliśmy i wychowaliśmy… Bardzo dziękuję @grettellvzairazepedah za zorganizowanie naszych urodzin, rozlosowali niesamowitą loterię!!! Wygląda na to, że to były wielkie urodziny, ale zaprosiłem 7 plus +1 i 7 Billy plus +1 To była najmniejsza rzecz, jaką mogliśmy zrobić między nami, aby świętować w tych czasach!!! I dla ludzi, którzy proszą mnie o moje dane organizacja Cieszę się, że mogę się nimi podzielić!!! “

Na zdjęciach możesz zobaczyć Goście Miłego spotkania i specjalnego przyjazdu mariachi, który zabawiał uczestników najlepiej jak potrafił, sprawiając nawet, że para świąteczna stawiała najlepsze kroki na zaimprowizowanym parkiecie.

Umieść tweeta
Umieść tweeta
Umieść tweeta
Umieść tweeta
Umieść tweeta
Umieść tweeta

READ  Angela Aguilar chwyta sieci, projektując imponującą meksykańską sukienkę: ZDJĘCIE