27 kwietnia, 2024

Plano Deportivo Czechy przejechały przez Polskę

Czechy wyprzedziły Polskę

Świat Sportu | 24 marca 2023 | 16:14

Polska wykonała dwa ruchy w słabnącym starcie Czech, które utrzymały zwycięstwo 3:1 w Pradze. Nie chcieli czekać zbyt długo z zameldowaniem się na arenie Fortuny.

Nie minęło nawet pół minuty, kiedy Ladislav Krejci wpadł w pole karne i wyrównał wynik 1:0. A ostry sprzeciw „wypowiedział” się Polakom.

Lewandowski dośrodkował i jego drużyna straciła piłkę, więc Jurasek zmierzył się z lewym skrzydłem, chciał dośrodkować w pole karne i znalazł Guanacarę, który uderzył bezsilnego Szczęsnego.

MKutcha już w drugiej połowie obstawiła zwycięskie numery po asyście Alexa Kralla w 64′, która opuściła Polskę 'KO’. Szymański doprowadził do stanu 3:1.