2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pique wysyła nieoczekiwaną wiadomość w dniu urodzin Shakiry

Już w ten czwartek, 2 lutego. Shakiry i Gerarda Pique Noszą długi obrus, bo obchodzą urodziny i choć nie są już parą, żadne z nich nie może przestać być do siebie przywiązane, co kilka godzin temu potwierdził były obrońca Barcelony. Opublikowanie wiadomości wskazującej na jego narodziny wywołało wszelkiego rodzaju reakcje kolumbijskiego piosenkarza.Więc poniżej powiemy ci wszystko, co wiemy na ten temat.

To przez jego oficjalny profil na Twitterze, gdzie Gerrarda Pique Opublikuj krótką wiadomość urodzinową z napisem właśnie „36” Cóż, tyle ma lat i powiedział, że wpis posłużył jako pretekst dla innych gwiazd rozrywki i piłki nożnej, aby mu pogratulować, jednak oprócz dobrych życzeń, Biznesmen spotkał się również z krytyką, obelgami i wszelkiego rodzaju negatywnymi komentarzami Jak wspominają jego krytycy Shakira Nawet jego nowa dziewczyna. Clara Shea Marty Wyszedł porysowany

„Była Shakiry ma urodziny tak jak ona. To będzie karma na całe życie dla byłego. Wszystkiego najlepszego, ups! Przepraszam, zapomniałem, że straciłeś tak piękną rodzinę.” „Te-Fe-Li-Ci-To, co za dobry wiek” i „To jest różnica wieku dla twojej ukochanej osoby, prawda?” Niektóre z negatywnych komentarzy można było przeczytać w poście Gerrarda Pique, Który jak dotąd nie odpowiedział na żaden z komentarzy dotyczących jego postu.

ze swojej strony, Shakira nie opublikowała żadnego postu z okazji swoich urodzin, nie mówiąc już o ojcu jej dzieci, Oczekuje się jednak, że w ciągu najbliższych kilku godzin opublikuje wiadomość, aby wysłać wiadomość z podziękowaniami za wszystkie gratulacje przesłane mu przez miliony jego fanów na całym świecie.

Na ten moment nie wiadomo, jak będą wyglądać święta Bożego Narodzenia Shakiry i PiqueJednak w przypadku szefa Stowarzyszenia Królewskiego spekulowano na ten temat Może przełożyć uroczystość, bo wiadomo, że jego nowa partnerka, Clara Shea Marty, nie jest w najlepszym stanie zdrowia, Wiadomo było nawet, że była hospitalizowana w prywatnej klinice w Barcelonie, a w różnych hiszpańskich mediach okazało się, że 23-latka doznałaby załamania nerwowego po całej medialnej ekspozycji, jaką otrzymała w ostatnich miesiącach.

READ  Miley Cyrus w TOPLESS w pełnym koncercie z powodu nieszczęśliwego wypadku | Wideo

Należy zauważyć że, Z powodu tych problemów zdrowotnych Clara Xia Pique mógł zostać zachęcony do opublikowania swojego pierwszego wspólnego zdjęcia na Instagramie Cóż, w ten sposób starał się okazać swoje wsparcie i wsparcie w obliczu tej niefortunnej sytuacji, w której spotkał się jako „zły facet w historii”.

Czytaj:

Z Forum, Mayrin Villanueva podkręciła temperaturę z głębokim dekoltem

Yant García: 3 zdjęcia, które doprowadziły ją na skraj cenzury na Instagramie

Od tyłu Ninel Conde pokazuje swój urok w obcisłym stroju