25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Siostry Lorena i Terry Velasquez, seksowne bomby tamtych czasów

Siostry Lorena i Terry Velasquez, seksowne bomby tamtych czasów

Były piękne od stóp do głów, miały atrakcyjny wygląd, krągłe ciała i czarujący uśmiech, ale przede wszystkim miały żywiołową postawę i pewność siebie, takie właśnie były. Lorena i Terry Valasquez, dwie siostry, które już w młodym wieku zdecydowały, że chcą zostać artystkami. Wyznaczyli całą epokę swojej twórczości.

Ich prawdziwe nazwiska to María de la Concepcion Lorena (15 grudnia 1937) i María de los Ángeles Teresa Villar Donde (8 marca 1942), a nazwisko Velázqueza pochodzi od ich ojczyma. Wiktora VelasquezaKtóry był reżyserem i producentem teatralnym i zabierał dziewczyny na naukę baletu, aby dokończyć edukację, gdzie uczyły się w najlepszych szkołach w Meksyku.

Lorena jako pierwsza powiedziała ojczymowi o zamiarze zostania aktorką, więc wysłał ją na studia do Narodowego Instytutu Sztuk Pięknych (INBA), a następnie kontynuowała przygotowania u Andresa Solera, a jej siostra Terry poszła w jej ślady . dziewczyna . . Oboje zadebiutowali w filmie i teatrze w 1956 roku, mając odpowiednio 19 i 14 lat.

Przeczytaj także: Lorena Velasquez „Kobieta wampir” zmarła w wieku 86 lat

Szybko zaczęli przyciągać uwagę ówczesnych producentów i reżyserów filmowych i telewizyjnych, obracając się z takimi gwiazdami jak Germán Valdés „Tintin”, Adalberto Martinez „Resorts”, Marco Antonio Campos „Ferruta” i Gaspar Henaín „Capulina”. ”, Antonio Espino „Clavelazo”, Mario Moreno „Cantinflas”, Libertad Lamarque, Maricruz Oliver, Cesar Costa, Enrique Guzman, żeby wymienić tylko kilku.

W 1962 roku otrzymali wspaniałą okazję do zaistnienia na arenie międzynarodowej, kiedy zostali zaproszeni do udziału w filmie „Porwanie kobiet Sabine”, kręconym w Hiszpanii i Włoszech. Po zakończeniu zdjęć Terri przez jakiś czas pracuje w Europie, a Lorena wraca do Meksyku za radą ojczyma, któremu ślepo ufała i nie myliła się.

Lorena została zaproszona do pracy nad filmem, który przełamie schemat tamtej epoki i który będzie przełomem w jej karierze. To „Santo contra las mujeres wampir”, w którym podzieli się napisami z gwiazdą wrestlingu El Santo. ; Który przez trzy lata odnosił sukcesy w Meksyku i Hiszpanii, a następnie rozprzestrzenił się na inne kraje, takie jak Stany Zjednoczone i Anglia, gdzie film stał się filmem kultowym.

Od tego momentu stał się stałą postacią w filmach tego typu, takich jak „Santo kontra zombie” (1962), „Fighters kontra Doktor Killer” (1963), „Santo w ataku czarownic” (1968). . , Na przykład, ale nie wyłącznie. Tymczasem Terry był gwiazdą komedii romantycznych, z filmami takimi jak Kochałem mężczyznę (1965), Dzikie serce (1968), Akcja na kółkach (1969) i Miłość w chmurach (1968). ), między innymi, gdzie występował na zmianę z takimi gwiazdami jak Julio Aleman, Jorge Mistral i Eric del Castillo, a także innymi czołowymi osobistościami tamtych czasów.

Przeczytaj także: Lorena Velasquez, legenda lat 60., która walczyła z El Santo i działała u boku Tintina

Dzięki rekomendacji Loreny Terry zapuścił się także w świat science fiction, kręcąc filmy o tematyce walki, takie jak „Santo contra los zombie” (1961), „Huracán Ramírez y la monjita negra” (1973) i „Santo anonimowy śmiertelnik” (1975). . Między innymi.

Chociaż mówiło się, że między siostrami istniała rywalizacja, prawda jest taka, że ​​miały różne osobowości.Podczas gdy Lorena była kobietą powściągliwą i bardziej formalną, Terri była osobą wesołą, towarzyską i imprezującą, więc prawie zawsze w centrum uwagi znajdowała się ona, chociaż były kłótnie.Między nimi,ale takie, jakie zdarzają się między wszystkimi siostrami,bo jedna zabrała drugiej ubranie,albo Terry nie pozwolił Lorenie rozmawiać,ale kochały się bardzo mocno.

W latach 90. Terri zdecydowała się zakończyć karierę aktorską i prowadzić spokojne życie w swoim domu w Cuernavaca, a pod koniec dekady skontaktowała się ze swoją siostrą Loreną i powiedziała jej, że zamierza poddać się operacji hemoroidów, która była stosunkowo proste. Ale sytuacja się skomplikowała, ponieważ odkryto to na sali operacyjnej Rak jelita grubegoNastępnie Lorena poświęciła się opiece nad Terrym aż do dnia swojej śmierci, która miała miejsce 7 stycznia 1998 roku. To jej siostra zorganizowała jej pogrzeb, co było ostatnim aktem miłości Loreny do Terry'ego.

READ  Gwiazda wrestlingu Liv Morgan została aresztowana pod zarzutem posiadania narkotyków