2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

KONCERT BLACKPINK MEXICO 2023: DATA, CENY BILETÓW I JAK KUPIĆ CZŁONKOSTWO BLINK PRZEDSPRZEDAŻ NA TRASĘ FORO SOL Born Pink w CDMX | YG Rozrywka | MX | Meksyk

Czy marzenia się spełniają? Nadchodzi jedna z głównych grup k-popowych, ulubienica milionów ludzi Aby złożyć najlepszą ofertę. YG Entertainment ujawniło, że idole Wystąpią na koncercie w CDMX, w ramach trasy Born Pink World Tour. Jennie Kim, Lisa Manopal, Jisoo i Rosie postawią stopę w regionie Azteków, a to wszystko szczegóły, aby nie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia.

Blackpink to czteroosobowa grupa k-popowa z Korei Południowej. Powstał w 2016 roku i składa się z Jennie, Jisoo, Rosie i Lisy. Od debiutu zdobyli światową popularność dzięki swojej muzyce, choreografii i stylowi.

Dlaczego światowa trasa nazywa się Born Pink?

Nazwa tej światowej trasy Blackpin to Born Pink World Tour, która obejmie Azję, Amerykę Północną, Europę i Oceanię przez 54 koncerty. Jego nazwisko jest częścią jego drugiego albumu zatytułowanego Born Pink (2022).

BLACKPINK: Kiedy i gdzie odbędzie się koncert w Meksyku?

Daty zostały już ogłoszone. Dziewczęca grupa wreszcie wystąpi w Meksyku w najbliższą środę, 26 kwietnia 2023 r., w Foro Sol w Mexico City. Obserwatorzy po usłyszeniu wiadomości wyrazili swoją radość na różnych portalach społecznościowych.

Ceny biletów blackpin w meksyku

Na razie ceny biletów na Born Pink Around the World nie zostały ogłoszone. Jednak będzie sprzedawany za pośrednictwem Ticketmaster. Tymczasem ogłoszono przedsprzedaż dla fanów, która zostanie udostępniona w najbliższych dniach.

Blackpink w Meksyku: przedsprzedaż

Słynna grupa ogłosiła, że ​​odbędzie się ekskluzywna przedsprzedaż dla obserwujących Blackpink, więc konieczna będzie rejestracja członkostwa Blink na Weverse, między 31 stycznia a 5 lutego. Nie gwarantuje to jednak biletów.

Po wykonaniu powyższego niektóre kody trafią do przedsprzedaży członkostwa Blink, która kosztuje około 23 USD. Następnie, 7 lutego, przedsprzedaż rozpocznie się o godzinie 11:00 za pośrednictwem Ticketmaster.

Aby kupić członkostwo Blink, pobierz aplikację Blink. , wyszukaj BLACKPINK Global i dotknij Kup. Z drugiej strony bilety będą dostępne dla publiczności w czwartek, 9 lutego, od godziny 14:00.

READ  Członek Jesse & Joy wchodzi w media społecznościowe po łzawej wiadomości

Może Cię to zainteresować