21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piosenkarka daje koncert w Puebla i nikt nie idzie, historia staje się wirusowa

Piosenkarka daje koncert w Puebla i nikt nie idzie, historia staje się wirusowa

  • Kolumbijska piosenkarka otrzymała setki wspierających komentarzy na swoim koncie TikTok po tym, co się stało.

  • W 2021 roku TikTok osiągnął 740 milionów użytkowników na świecie.

  • TikTok ma 1051 milionów użytkowników.

Sieci społecznościowe stały się bardzo istotne ze względu na duży zasięg, jaki mogą mieć, zwłaszcza jeśli chodzi o reklamowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń TikTok to platforma, która wyróżnia się możliwością publikowania filmów w ciągu kilku minut.

Należąca do pekińskiej firmy technologicznej ByteDance, jej popularność gwałtownie wzrosła, nie tylko zdobywając globalną widownię, ale także zwiększając liczbę pierwszych instalacji o prawie 400 procent rok do roku, do 740 milionów widzów. Nowi użytkownicy w 2021 plus Wyróżniał się tym, że zawartość szybko się rozprzestrzeniałaCóż, według danych opublikowanych przez sieć społecznościową, ma ona ponad 814 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

Platforma utrzymała swoją pozycję wśród Najpopularniejsze sieci społecznościowe na rok 2022 I choć nadal pozostaje w tyle za Facebookiem i Instagramem pod względem popularności, jej błyskawiczny wzrost trwa nieprzerwanie z oszałamiającym 215-procentowym wzrostem wartości firmy. Została pobrana ponad 2 miliardy razy na całym świecie, co czyni ją jedną z najczęściej pobieranych aplikacji wszechczasów.

Według codziennego raportu ta cyfrowa platforma ma wielu obserwujących na świecie, ponieważ według danych z 2023 roku ma 1051 milionów użytkowników w wieku powyżej 18 lat.

Kolumbijska piosenkarka daje koncert i nikt nie idzie

A Kolumbijska piosenkarka znana jako Lunalé Weź w tym udział konto na tiktoku że podczas swojej prezentacji w Puebla nie miał asystenta, po tym wydarzeniu setki użytkowników wyraziło swoje poparcie, wysyłając mu wiadomości z zachętą.

W swoim filmie, w którym opowiada tę historię, pisze: „Trochę prawdy, aby pokazać, że nie wszystko jest tak różowe, jak się wydaje. Sieci uczą nas tylko sukcesu i wyprzedanych biletów, ale to druga strona medalu, która też się zdarza… i to jest ok. Życie ma swoje wzloty i upadki, wszystko zależy od tego, jak je przyjmiesz.

READ  Chiński Nowy Rok 2024: Który dzień się zaczyna i jakie jest Twoje zwierzę lub znak zodiaku według Twojego znaku zodiaku? | odpowiedzi

Wokalistka opowiedziała wszystko, co wydarzyło się tego dnia: „Najpierw przyjechałam bardzo podekscytowana pobytem w Puebla, potem przygotowałam się i przygotowałam wszystko na wieczór, ustawiłam płyty, pogoda zaczęła nie sprzyjać, a kiedy przyjechałam, byłam szczęśliwa o tym Widzę swoje imię w miejscu, w którym od dawna chciałem być”.

Potem o tym wspomniał Ona i jej towarzysze czekali chwilę, ale nikt nie przyszedł. Wysłałem więc jej mamie nagranie, bo się martwiła. Podobnie Lunalé wyjaśnił, że zebrał plik Zrób listę Dla właścicieli lokalu, bo chcą to usłyszeć.

„Czasami sprawy nie toczą się zgodnie z oczekiwaniami, ale wszystko zależy od tego, jak poradzisz sobie z sytuacją, więc siadamy później, aby celebrować życie i jego lekcje. Bycie artystą nie jest łatwe i dlatego chcę być prawdziwy i pokazać ci druga strona medalu. To może się zdarzyć. „Rzeczy należą do nas, ale są wyzwaniami” – wyjaśnił.

Na koniec piosenkarka pokazała zdjęcia, na których płakała i dodała tekst: „Dziękuję Puebla, wiele mnie nauczyłeś”.

Jego historia stała się wirusowa w sieciach społecznościowych i do tej pory ma prawie 300 000 wyświetleń, gdzie można przeczytać komentarze typu „Wkrótce będą całe fora”, „Kochamy właścicieli”, „Nie poddawaj się”, „Mam nadzieję wkrótce wrócisz i będziesz miał niezawodnego pomocnika”.

On Wyświetlacze Odbyła się w Puebla w Café 1940, po czym zostanie zaprezentowana w Queretaro, zamykając w ten sposób swoje prezentacje w Meksyku.

@pracownikOdrobina rzeczywistości, aby pokazać, że nie wszystko jest takie różowe, jak się wydaje. Networking uczy nas tylko sukcesu i wyprzedanych biletów, ale to druga strona medalu, która również się zdarza… i to jest w porządku. Życie ma swoje wzloty i upadki, wszystko zależy od tego, jak je przyjmiesz.

♬ Nie martw się, jeśli zobaczysz, jak płaczę

Czytaj teraz

Kobieta przeszła od prześladowania do bycia gwiazdą OnlyFans

READ  Powstrzymaj emocje, gdy zobaczysz zmianę Zerrin Tekindor, słynnej aktorki z tureckiej powieści „Zakazana miłość”.

Kobieta kupuje w Liverpoolu i zwraca produkt za to, że jest „podróbką”

Konsumenci decydują się na spróbowanie nowych przekąsek po zobaczeniu ich na TikToku