18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horoskopy na weekend 9-11 czerwca 2023 r

Horoskopy na weekend 9-11 czerwca 2023 r

W ten weekend Mhoni Vidente powie ci, które kolory wolisz, a także jakie liczby będą twoimi szczęśliwymi i jak będą wyglądać twoje osobiste i romantyczne relacje. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie będzie twoje zdrowie.

Wszystkie dobre energie będą po twojej stronie w piątek, który będzie dla ciebie magicznym dniem, więc radzę skupić się na wszystkich sprawach, które masz na myśli, takich jak znalezienie nowego dochodu lub założenie firmy, ponieważ wszystko będzie być wam dane bez trudu. Nadgodziny w weekend, poproś o dokumenty podatkowe i ucz się. Zostaniesz zaproszony na imprezę w sobotę, spróbuj nosić w torebce zieloną cytrynę, aby odciąć zazdrość i złe oko. Pamiętaj, że twój znak jest bardzo tolerancyjny wobec wszystkiego, co go otacza. Otrzymasz prezent, którego nie spodziewałeś się po nowej miłości, dostaniesz dodatkowe pieniądze z loterii z numerami 11 lub 13. Nie szukaj już wymówek, że ci się nie udało, więc zastrzyk sobie dobrej energii, a zrobisz to . Zobaczysz, że dostaniesz to, czego chcesz. Twój kolor to mocna czerwień.

Weekend na podejmowanie osobistych decyzji w sprawach miłosnych, pamiętaj tylko, że pary mają budować, a nie niszczyć, a jeśli twój partner nie jest już po tej samej stronie, najlepiej odłożyć to na bok i zacząć od nowa. 9 czerwca będziesz mieć okazję do rozwoju w miejscu pracy, tylko staraj się o tym nie mówić, żeby nie zrezygnować z tej propozycji i pamiętaj, że najlepsze, co posiada twój znak, to siła do pracy i kreatywność do przewyższać. Ten weekend zapowiada się bardzo pracowicie w Twoim domu, dlatego zdecydowałeś się usunąć wszystko, czego już nie używasz i zaaranżować meble, aby nadać nowy wymiar i energię Twojemu domowi. Zaproszą na niedzielną wycieczkę, a kontakt z naturą pomoże nabrać sił. Twoje szczęśliwe liczby to 23 i 40. Twój kolor to mocny niebieski.

Weekendy z wieloma uroczystościami i niespodziankami, pamiętaj, że twój znak jest jednym z najbardziej ukochanych i to zawsze sprawia, że ​​otaczają cię dobrzy ludzie. 9 czerwca postarajcie się zapalić czerwoną świecę, aby zintensyfikowały się energie kosmiczne, proście w tym dniu, abyście ją otrzymali. Dostajesz zaproszenie na wycieczkę z rodziną, a także dokonujesz potężnych zmian w swoim życiu, aby poczuć się bardziej produktywnym i rozpocząć biznes, którego tak bardzo pragniesz. Uważaj na problemy żołądkowe i jelitowe, trzymaj się diety i ćwicz. Nie szukaj już tej miłości, która Ci nie pasuje, lepiej zamknij ten krąg i zacznij od nowa, pamiętaj, że w tych dniach w Twoim życiu pojawi się ktoś spod znaku Barana lub Panny. Twoje magiczne liczby to 07 i 88. Twój kolor to żółty.

READ  Rihanna: Tak wygląda piosenkarka dwa miesiące po urodzeniu pierwszego dziecka | Zdjęcie

9 czerwca to idealny dzień, aby mieć dużo duchowej mocy i miłości, więc będziesz miał duże niespodzianki od swojego partnera. Nie bądź już uparty, jeśli nie podoba Ci się praca, w której jesteś, to lepiej poszukaj czegoś lepszego dla siebie, poszukaj innej pracy, która będzie Ci bez problemu dana i poczujesz się szczęśliwszy i bardziej produktywny. Dodatkowe pieniądze z loterii przychodzą do ciebie z numerami 06 i 55. Spróbuj użyć więcej żółtych i zielonych kolorów, co będzie dla ciebie bardzo szczęśliwe. Krewny będzie szukał cię na chrzestnego na chrzest lub ślub, kupisz ciuchy lub zmienisz wygląd, będziesz dalej stosował dietę, która ci odpowiada i już wyglądasz najlepiej, staraj się nie ufać zbytnio swoim znajomym, bo problem, jaki mają twój znak, polega na tym, że zawsze cię zdradzają, lepiej spróbuj zdecydować, kogo szuka tylko z zainteresowania.

Zapowiada się weekend ze wszystkimi dobrymi nastawieniami do rozpoczęcia ćwiczeń i diety, pamiętaj, że tego lata musisz się popisywać i nie tylko, bo jesteś królem zodiaku, więc wypełnij się wszelkimi dobrymi zachowaniami i jeśli chcesz zrobić operację plastyczną, jesteś w odpowiednim momencie. 9 czerwca otrzymasz ofertę pracy i zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w nowym projekcie, więc nie zwlekaj. Zaproszą cię na wycieczkę pod koniec miesiąca, poświęć trochę czasu i pamiętaj, że najlepsze, co możesz zrobić, to poznać inne ważne miejsca i osoby w swoim życiu. Te dni będą pełne spotkań i przyjęć, więc staraj się uważać na spożycie alkoholu lub lepiej staraj się nie prowadzić samochodu, jeśli wybierasz się na spotkanie. W tę niedzielę będziesz miał szczęśliwe losowanie z liczbami 03 i 29. Twój kolor to pomarańczowy.

Piątek to szczęśliwy dzień w twoim horoskopie, więc spróbuj rozwiązać wszystko, co masz w pracy i szkole, co będzie dla ciebie dobre. Jeśli szukasz nowej, lepszej pracy, postaraj się poszukać jej w piątek, który dostaniesz bez problemu. Polecam, aby w tym dniu obciąć włosy i zapalić białą świecę, aby Twoja pozytywna energia była silniejsza u Ciebie. W przypadku, gdy pojawi się para, która będzie miała problemy z powodu niepewności i zazdrości, staraj się nie myśleć o tym, czego nie ma, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, lepiej o tym porozmawiać i znaleźć rozwiązanie. Jeśli jesteś singlem, miłość przyjdzie do ciebie z Wodnika lub Bliźniąt. Szczęście w sprawach hazardowych przyjdzie do ciebie z liczbami 07 i 20, staraj się używać więcej niebieskich, zielonych i mocnych kolorów.

READ  Gwiazdy pochwaliły się swoimi choinkami na rok 2023

Weekend na zmianę swojego życia miłosnego, decydujesz się zakończyć związek, który nie był twój, to są czasy, kiedy dojrzewasz, a jeśli ta miłość nie daje ci miejsca, lepiej się pożegnaj. Twój horoskop jest jednym z najtrwalszych znaków zodiaku i zawsze czekają, aż nie mogą już tego znieść i zatrzymać tego, co ich boli. Polecam wziąć prysznic 9 czerwca kwiatami i zapalić czerwoną świecę, aby pozytywne energie zagościły w twoim życiu. Oszczędzaj i nie porównuj tego, czego nie będziesz używał, to są chwile, które możesz zaoszczędzić na przyszłość, nawet jeśli dodatkowe pieniądze pochodzą ze sprzedaży nieruchomości. Weź udział w kursie samodoskonalenia w sobotę. Uważaj, co podpisujesz, i czytaj uważnie wszystko, co chcesz o umowach. Twoje magiczne liczby to 11 i 27, spróbuj użyć więcej białych i niebieskich kolorów, aby przyciągnąć szczęście.

Będziesz miała trzy dni, aby odkryć siebie na nowo przez całe życie, zawsze boli rozstanie z partnerem i zaczynanie od nowa, ale kiedy nie możesz zaznać spokoju, najlepiej odbudować to, co jest dla ciebie dobre. 9 czerwca w twoje życie wkroczy duchowa siła, która pomoże ci w sprawach pracy i miłości. Radzę nałożyć dużo perfum przed wyjściem z domu. Jeśli masz problem prawny, nadszedł czas, aby go skutecznie rozwiązać. Myślisz o założeniu weekendowego biznesu, więc musisz złożyć wniosek o wspólnika, a zobaczysz, że odniesie sukces. Będziesz miał szczęście z liczbami 10 i 99, a twoim obfitym kolorem jest biały i niebieski. Znajomy szuka Cię, aby zaprosić Cię na wycieczkę pod koniec miesiąca, jedź, bo będziesz się świetnie bawić i poznasz bardzo dobrych ludzi.

Piątek będzie szczególnym dniem dla twojego znaku, ponieważ wtedy wszystkie dobre energie są po twojej stronie i oznacza to, że możesz zrobić wszystko, co masz na myśli, na przykład przeprowadzkę do domu lub wyjazd. Zapraszamy na sobotnią imprezę, na której będziecie się świetnie bawić. Jeśli jesteś żonaty i masz dzieci, to są dni, aby spędzić z nimi najlepszy czas, pamiętaj, że najważniejsza jest rodzina. Samotny Strzelec otrzyma miłość od Wodnika lub Lwa, którzy będą bardzo do siebie pasować. Będziesz miał szczęście z liczbami 06 i 17, polecam użycie żółtego i pomarańczowego koloru, aby pobudzić swoje szczęście. Nie wracaj do miłości z przeszłości, lepiej zamknąć tamtą stronę i zacząć od nowa gdzie indziej. Nie przywiązuj wagi do tego, co mówią o tobie, twoja energia jest bardzo silna, a to powoduje zazdrość.

READ  Jalil Tabata w naturalnym stylu, który sprawia, że ​​każdy zakochuje się w plaży

Weekend na uporządkowanie myśli na przyszłość, Twój horoskop to idealny moment, aby być wspaniałą osobą w życiu, po prostu uwierz w swój potencjał, a zobaczysz, że go osiągniesz. Następnego 9 czerwca nastąpią nagłe zmiany pracy, postaw się jak najlepiej i rozwiąż wszystko na razie, jeśli nie czujesz się już komfortowo, lepiej poszukaj lepszej. Dostajesz zaproszenie na sobotnią imprezę ze znajomymi. Zmieniasz swój wygląd i zaczynasz uprawiać sport, Koziorożce zawsze uwielbiają zwracać na siebie uwagę, a tego lata powinieneś wyglądać jak najlepiej. Nie walcz z rodziną, nie zawsze będziesz miał rację, a oni chcą dla ciebie jak najlepiej. Dostaniesz łut szczęścia z liczbami 30 i 06, spróbuj użyć więcej żółtych i czerwonych kolorów, aby stymulować szczęście, miłość znaku ognia powróci i będziesz szczęśliwy.

Twoje szczęśliwe liczby na ten weekend to 15 i 23, kolory obfitości to niebieski i czerwony. Przyjaciel zaprasza cię do biznesu, powiedz tak. Pamiętaj, że najlepszą rzeczą, jaką posiada Wodnik, są jego umiejętności sprzedażowe. Ten weekend będzie pełen dobrych wiadomości, to, co wydawało się stracone, powróci do Twojego życia. Ponieważ jesteś najbardziej towarzyski, czekają Cię trzy dni wielu spotkań, w których dasz z siebie wszystko, tylko staraj się nie pić za dużo alkoholu, aby później nie mieć skandalicznych manier. Musisz być ostrożny z miłością, pamiętaj, że twój temperament sprawia, że ​​​​jesteś z dwoma jednocześnie, a jeśli nie będziesz ostrożny, twój romantyczny związek może być skomplikowany. Najlepiej jest przebywać z osobą, która najbardziej cię kocha.Najbardziej zgodne znaki to Byk, Waga i Skorpion. Będziesz miał dodatkową pracę i naprawisz rzeczy w domu.

Uważaj na plotki w pracy i nie mów o swoich osobistych problemach, żeby cię nie oceniali. Zamężne Ryby będą nosić i starać się uporządkować wszystkie twoje dokumenty osobiste, ponieważ będziesz ich potrzebować w tych dniach. Weekend z bardzo silną pozytywną energią, twój horoskop 11-go rozpoczyna nową erę dobrobytu. Musisz tylko pomyśleć o tym, co musisz zrobić, aby rozwijać się jako osoba. Miłość z daleka szuka cię, aby cię odwiedzić, co da ci wiele radości. Oferują ci nauczanie w szkole. Samotne Ryby będą nadal spotykać ludzi, którzy są bardzo podobni do ich sposobu bycia. W niedzielę będziesz miał szczęśliwe uderzenie z liczbami 08 i 21, twoje szczęśliwe kolory to zielony i jasnoniebieski. Będziesz przygotowywał się do podróży pojednania z rodziną na nadchodzący tydzień.