24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oxxo Contest instaluje łazienki w sklepach, abyś mógł z nich korzystać za darmo

  • Konkurencja w segmentach takich jak sklepy wielobranżowe pozwala nam zrozumieć wartość rozpoznawalności marki.

  • Na rynku pojawia się coraz więcej cennych zasobów, które pomagają nam zrozumieć konsumenta.

  • Aby zrozumieć konsumenta w sektorach takich jak sklepy wielobranżowe, warto przyjrzeć się badaniom takim jak np „De toekomst van de fysieke winkel”.

the efektywność W Sklepy Trafność to myślenie o funkcjach, a teraz o łańcuchach podobnych 2 Pudełko Przyciągnij uwagę w sieciach, aby go posiadać łazienki w domu, intensyfikując wyścig sprzedaży z takimi sieciami jak np oksow wyścigu o konsumentów w tym segmencie.

Mając to na uwadze, wciąż jest interesujący aspekt do rozważenia i to jest, jeśli zobaczymy studia Jak „De toekomst van de fysieke winkel”15 procent konsumentów stwierdziło, że poszło do sklepu, ponieważ uznało usługę wizyty w sklepie za atrakcyjną.

„W 2020 r. holenderscy konsumenci stwierdzili, że przymierzanie rzeczy było jednym z głównych powodów, dla których zdecydowali się odwiedzić sklep stacjonarny: około jedna trzecia respondentów wskazała, że ​​odwiedziła sklep stacjonarny, aby przymierzyć produkty” – zauważył. statystyka Prezentując poprzednie badanie wyłącznie abonentom swojej platformy.

Nieoczekiwana kąpiel

2 Pudełko Jest to sieć małych sklepów, która konkuruje w kategorii Oxxo.Z tej okazji słynna sieć została zaskoczona nieoczekiwaną akcją w swoim punkcie sprzedaży, w sklepie, który obsługuje Jhonnyups (@jhonnyups, TIK Tok), były sławny chłopak z Oxxo pokazał teraz, że wewnątrz sklepu są łazienki dla klientów.

@pracownik Haha, ogrodzenie umożliwiające wejście i wyjście z zatkanej łazienki 😂 #retweetuj dalej # 2 Klatka piersiowa #dla Ciebie #fyp # zykpa ♬ oryginalny dźwięk – johnnyups ✨🛸

„Powiedziałem im, że tutaj, w sklepie, w którym pracuję, są łazienki (…), a klienci otrzymują tokeny, jeśli chcą wejść do łazienki, a teraz mogą iść za darmo” – wyjaśnił popularny TikTokker, który ma ponad 1 500 000 obserwujących .

READ  Zwycięzcy losowania i loterii krajowej, niedziela 27 lutego

Procedura wykazała, że ​​ta sieć sklepów obejmuje w swoich oddziałach toalety dla mężczyzn i kobiet, aby dać swoim klientom możliwość wejścia do niej w celu zaspokojenia ich potrzeb poprzez zapłacenie pięciu pesos za dostęp lub konsumpcję w sklepie, aby zapewnić im Prawidłowy. W przypadku niektórych kodów mogą wprowadzić za darmo.

Nieoczekiwane działanie jest ciekawym precedensem tego, jak ważna może być komunikacja na rynku, kierując się bardzo ważnymi kryteriami, takimi jak korzyści płynące z konsumpcji w punkcie sprzedaży.

To nieuchronnie prowadzi nas do myślenia o strategicznych zasobach, takich jak te, które mają związek z dzisiejszym rozwojem rynku i tworzenia referencji o rosnącej wartości, które należy wziąć pod uwagę, takich jak te, które wdrożyły łańcuchy czasowe, takie jak Costco lub 7- Jedenaście, samo Oxxo, poprzez rozszerzanie modeli Od tradycyjnych sklepów po dystrybutory benzyny w samochodach, eksperyment stał się strategiczny.

Oba przypadki pokazują, jak ważne jest zrozumienie konsumpcji i zasadniczo pozwalają nam zrozumieć wartość interakcji z marką, przestrzegając bardzo ważnych wytycznych dotyczących konsumpcji, ponieważ widzieliśmy bardzo ważne kluczowe działania badawcze i fundamentalnie myśleliśmy o ponownym przemyśleniu Jobsa. Punkt sprzedaży, biorący pod uwagę takie aspekty, jak wartość, jaką konsument znajduje w odwiedzaniu tych przestrzeni handlowych.

Tak czy inaczej, interesującym zasobem, którego nie możemy zignorować, jest oczywista potrzeba wprowadzania innowacji na rynku z korzyścią dla konsumentów, zgodnie z bardzo prostym schematem, który odnosi się do sposobu, w jaki myślą oni dzisiaj o wynikach sprzedaży w rynek.

Aby osiągnąć te wyniki, konieczne jest zrozumienie konsumenta i elementów, które pomagają zidentyfikować wartościowe trendy w konsumpcji na rynku, aby osiągnąć ważne wyniki, takie jak ruch pieszy do punktów sprzedaży.

Czytaj teraz: