4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy meksykańskie banki powinny obawiać się najgorszego?  – Finanse

Czy meksykańskie banki powinny obawiać się najgorszego? – Finanse

Niedawny kryzys Credit Suisse wzbudził obawy o A Ryzyko systemowe. Ale w Meksyku, co? operacje Czy ten bank inwestycyjny to ma?

Grupo Financiero Credit Suisse México została utworzona jako zależna spółka holdingowa 21 lutego 2002 r.

W lipcu 2022 r. Credit Suisse México ogłasza strategiczny sojusz polegający na przeniesieniu klientów o lokalnych potrzebach do Actinver Banku. Szwajcarski bank wskazywał wówczas, że zachowa usługi doradcze dla klientów krajowych o złożonych i globalnych potrzebach w Meksyku.

Ponadto w lutym br. zakończyła działalność swojego biura maklerskiego w Meksyku iz tego powodu Zawiesił swój udział w giełdzie.


Jakiego komentatora ma Credit Suisse w Meksyku?

Zgodnie z najnowszym raportem kwartalnym w Meksyku, na dzień 30 września 2022 r., suma kredyty 10 zostało przyznanych klientom Bankowości Prywatnej, po średnim kursie 9,9430%, z terminami zapadalności od 5 do 12 miesięcy.

Jeśli chodzi o konta Należności, w III kwartale 2022 roku mają wzrost o 33 proc. w stosunku do sald poprzedniego okresu.

Na całym świecie instytucja finansowa zatrudnia 50 110 pracowników na całym świecie, jest zlokalizowana w 50 krajach i posiada biura oraz 344 oddziały, biura i przedstawicielstwa.

Credit Suisse wysyła „sygnał alarmowy”: prosi szwajcarski bank centralny o wsparcie

Bloomberg


Credit Suisse zwrócił się do szwajcarskiego banku centralnego Ogólne oświadczenie poparcia Po tym, jak jego akcje i obligacje spadły, w środę, według poinformowanego źródła.

Jak szwajcarski pożyczkodawca zapytał swoją krajową organizację, znany jako VenmaAby wyjść i pomóc wzmocnić zaufanie, poinformuj źródło, które poprosiło o zachowanie anonimowości, ponieważ połączenie jest prywatne.

On czasy finansowe Nowości podałem wcześniej. Credit Suisse odmówił komentarza.

Credit Suisse stara się po tym uspokoić inwestorów Znaczący akcjonariusz wykluczył w środę zwiększenie swojego udziałuCo przyczynia się do chaosu rynkowego, który rozpoczął się wraz z upadkiem trzech amerykańskich banków w zeszłym tygodniu.

READ  PROFECO opowiada o szarym rynku telefonów komórkowych w Meksyku; Smartfony „można dowolnie wybierać”

Akcje Credit Suisse spadły Pomóż wycofać wszystkie europejskie bankiponieważ inwestorzy szybko wykazują motywację do unikania ryzyka po zawirowaniach z zeszłego tygodnia.