21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto pierwszy film i zdjęcia z Matrix Resurrections

Oto pierwszy film i zdjęcia z Matrix Resurrections

Obraz artykułu zatytułowanego Niebieska pigułka czy czerwona pigułka?  Oto pierwszy film i zdjęcia z Matrix Resurrections

zdjęcie: Warner Bros.

nowy film . matryca Jest tak blisko, że w końcu możemy oglądać zdjęcia i filmy z całym mistycyzmem, na jaki mogliśmy liczyć. Bo chociaż pierwszy Oficjalne ogłoszenie Przybędzie w czwartek 9 września, a teraz możemy zobaczyć jego pierwszą zwiastun, chociaż nie w sposób, w jaki sobie wyobrażasz.

ten zwiastun Lub podgląd nie jest popularnym filmem, jest to sieć o nazwie Co to jestMatrix.com (Która istnieje od tego czasu i była używana do promowania sagi od pierwszego filmu)cula z 1999 r.), która po osiągnięciu będzie nam przedstawiać niebieską pigułkę i czerwoną pigułkę. Po kliknięciu wybranego filmu w sieci wyświetli się „jeden z 180 000 filmów w oparciu o koloro tej samej porze, kiedy dotrzesz do sieci”. Innymi słowy, im więcej „zażyjesz pigułkę”, tym więcej zapowiedzi możesz uzyskać z filmu.

Oto kilka przykładów z filmów:

Matryca Zmartwychwstania Jest to powrót sagi po zakończeniu oryginalnej trylogii w 2003 roku, z Rewolucje Matrycowe. Keanu Reeves i Carrie-Ann Moss wrócili, by zagrać w Neo i Trinity, a Jada Pinkett Smith również wróci jako Niobe, którą poznaliśmy Matryca Reloaded. Inni aktorzy, którzy wzięli udział w filmie to Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick i Priyanka Chopra.

Film wejdzie do kin na całym świecie 22 grudnia, a jego scenariusz i reżyseria to Lana Wachowski.

Kilka zdjęć z filmu:

READ  Harrison Ford odmładza się w pierwszym zwiastunie filmu „Indiana Jones 5” – CINEMABLEND