9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ostre słowa Lewandowskiego po klęsce Polski

Ostre słowa Lewandowskiego po klęsce Polski Robert Lewandowski, polska gwiazda swojej drużyny i FC Barcelony, ostro zaatakował swojego trenera Czesława Micniewicza, z którym łączy go kilka wspólnych cech w grze.

Dlatego polski zawodnik, gwiazda swojej reprezentacji, po najlepszym wyborze Francuzów, bardzo obraził się na dumę profesjonalnego zawodnika i jest gotów zrzucić winę na swojego trenera, przede wszystkim po to, by postawić sprawę jasno. Odnośnie aktualnej polskiej gry.

ostre słowa Lewandowskiego o klęsce Polski; Zły tryb gry

„Radość z gry jest niezbędna i nadal będzie ważna nawet w przyszłości. Oczywiście jest inaczej, gdy próbujemy atakować. Kiedy gramy bardzo defensywnie, nie ma tak wiele radości”.

„Nie możemy popadać z jednej skrajności w drugą, z jednego sportu do drugiego. Jeśli w meczu myślisz tylko o obronie i nie próbujesz atakować, nie masz wyczucia piłki. Nie masz doskonałego wyczucia czasu ani odległości. To złożony proces, którego nie da się uniknąć. Nie możesz skupiać się tylko na bezpieczeństwie. Musisz znać swoje granice, ale także myśleć o tym, jak zaatakować konkurenta.

„Nie możemy popadać z jednej skrajności w drugą, z jednej partii do drugiej. Jeśli w meczu myślisz tylko o obronie i nie próbujesz atakować, nie masz wyczucia piłki. Nie masz doskonałego wyczucia czasu ani odległości. To złożony proces, którego nie da się uniknąć. Nie możesz skupiać się tylko na bezpieczeństwie. Trzeba znać swoje ograniczenia, ale też myśleć o tym, jak zaatakować rywala» / Twitter: @lewy_official.

Luis Enrique ogłasza, kiedy zakończy streamowanie!

Okładka Sport 6 grudnia 2022 r

READ  Wojna i kryzys wpływają na polską tradycję świec na Zaduszki