9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

#VBC | Burgos: „Spodziewaj się ciężkiego meczu w Polsce”

Walencja. Valencia Basket jedzie do Polski na swój pierwszy mecz wyjazdowy w Eurolidze Kobiet. Ruben Burgos ocenia, jak sobie radzi zespół.

Po czterech meczach z rzędu w europejskich rozgrywkach u siebie, u siebie jest teraz sześć na siedem: „Wiedzieliśmy, że taki będzie kalendarz, jesteśmy gotowi do lotów, ale przede wszystkim z takim samym entuzjazmem, z jakim rozpoczęliśmy turniej u siebie, będziemy nadal odwiedzać pawilony. W tym roku Euroliga jest dla nas iluzja, marzenie, oczywiście najwyższe wymagania, ale każdą grę i każde wyzwanie podejmujemy z pozytywnym nastawieniem.

O Bolkovisie, który jest w najlepszej formie, trener to analizuje „Wydaje mi się, że to bardzo zwarty i solidny zespół, który ma kontynuację z zeszłego sezonu i gra dobrą koszykówkę. Myślę, że jest między nimi dobra chemia, a wyniki w tym roku są niesamowite. Jeśli zdobyli już wszystkie tytuły w Polsce w zeszłym roku i bardzo utrudnili nam sprawę w Pucharze Europy, w tym sezonie Wygrali z Fenerbahçe wygodnie na własnym boisku i pokonali Pragę. Mówimy o dwóch drużynach, które są kandydatami do tytułu. Więc w naszej grupie parytet jest maksymalny, myślę, że ze względu na doświadczenie drużyn, ze względu na zestawienie i ze względu na poziom formy.Możemy spodziewać się bardzo trudnego meczu, w którym szukamy zwycięstwa, ale Euro Wiedząc, że jest trudno w lidze, po dobrych wynikach u siebie, porażka pozostawia nam opcje na wszystko. Wciąż kończymy pierwszą rundę.

Obecnie grupa jest w dobrym zdrowiu i ma dobre wyniki. Technik zgadza się „Widzę, że zawodnicy są zmotywowani do dalszego podążania ścieżką. A kiedy widzą, że ich koledzy są zdrowi i w dobrej formie, radość w drużynie wzrasta. Myślę, że wpływ dynamiki i mentalności na naszą grę i potrzebujemy aby przedłużyć tę dobrą chwilę. Myślę, że 7 wygranych z rzędu. Dzień po dniu. Chociaż ważne jest, aby skupić się na tym, co ważne i nad czym mamy kontrolę, nie umknie nam fakt, że po wygranej Twoja twarz i sposób myślenia na następny trening będzie lepszy

READ  Gdzie oglądać Holandia vs na żywo online Liga Narodów UEFA Polska 2022-2023: kanał telewizyjny i streaming