5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Ostatni dzień, kiedy spaliśmy razem”, dziewczyna Octavio Ocaña

Nerea Godeniz, jego była narzeczona Octavio Okana, Zdjęcie z trumna Od jej chłopaka w dniu, w którym się obudził, towarzyszy mu wzruszająca fraza, którą wyraża swój ból.

Młoda kobieta udostępnia na Instagramie zdjęcia i filmy ku pamięci aktora, a także kilka skarg na policję, która prześladowała Ocañę przed jego śmiercią.

Godinez napisał: „Ostatni dzień, w którym spaliśmy razem. Wieczny odpoczynek w moim życiu. Tutaj oddamy ci sprawiedliwość i będziemy głosem odebranym ci!”

Ciało Octavio zostało zatrzymane 30 października 2021 roku, dzień po jego śmierci w stanie Meksyk, po policyjnym pościgu. Kula w głowę spowodowała jego śmierć, co wywołało kontrowersje związane z różnymi oferowanymi wersjami.

Z jednej strony meksykańskie biuro prokuratora generalnego poinformowało, że przypadkowo zastrzelił się, gdy wpadł na ciężarówkę, na której jechał podczas prześladowań, podczas gdy rodzina oskarżyła policję o nadużycie władzy.

„Nie wystarczyło go zabić… w czasie wypadku” – napisała jego narzeczona obok zdjęcia policjanta trzymającego biżuterię na miejscu zdarzenia.

Przeczytaj także: „Zostawiasz mnie martwego w życiu” mówi dziewczyna Octavio Okana, aktora „Sąsiedzi”

Nerea wyraziła swój ból na swoim koncie na Instagramie, nie tylko dzieląc się wspomnieniami z Octavio, ale także uwieczniając proces, który nastąpił po śmierci, która nastąpiła na autostradzie w Cuautitlan Ezcali.

octaviohistorias.jpg nerealugar.jpg

Ona sama przyjechała zostawić kwiaty dokładnie tam, gdzie po pościgu rozbiła się ciężarówka aktora.

„Moje dziecko. Chcę mieć kwiaty przez całe twoje życie” – napisał.

Pod hashtagami #JusticiaParaOctavio i #JusticiaParaBenito wielu fanów i użytkowników sieci społecznościowych zebrało się, aby wyjaśnić, co wydarzyło się po śmierci 22-letniego tłumacza, który przez ponad dekadę ożywił Benito Riversa w serialu „Sąsiedzi”.

Po pogrzebie jego ciało zostało przewiezione do rodzinnego Tabasco, gdzie został pochowany na jednym z najbardziej ruchliwych pogrzebów w środku parady, gromadząc nie tylko rodzinę i sąsiadów, ale także setki fanów, którzy podążali za nim podczas jego wizyty. Kariera rozpoczęła się na ekranach w wieku 3 lat.

READ  „Wyrzucony” gospodarz VLA prosi o drugą szansę w transmisji na żywo

Opublikowano kilka filmów z następnego lotu.

Przeczytaj także: Cesar Bono milczał o swoim synu Benito

octavio_ocana_tabasco.jpg
Zdjęcie: Instagram Berthy Ocaña.

mava