2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Film z Lalo Moura dotykającym tyłka fana | Sławny

na początku października, Lalo Mura Był w centrum kontrowersji, gdy wirus stał się klipem wideo, w którym szacuje się, że kładzie rękę na wyznawcy pod sukienką na wysokości klatki piersiowej, aby chwyć cycki. Mniej więcej miesiąc później meksykańska piosenkarka regionalna powraca do kontrowersji.

Teraz pojawił się kolejny film, w którym fan wchodzi na scenę, by z nim tańczyć, a kiedy obejmuje ją w talii, opuszcza jedną rękę, Załóż go na pośladki kobietyktóry dalej tańczył.

Wielu użytkowników mediów społecznościowych ponownie go zaatakowało i określiło go mianem „stalkera”: „Ten facet się nie uczy”, „Dla niektórych płaci wszystko”, „Ten starzec jest obrzydliwy”, „Pin… jest chory”. . Co to jest?”

Potwierdzili, że piosenkarz Lalo Moura został już pozwany przez fana, który dotknął go niewłaściwie

Lalo Moura został oceniony jako „prześladowca”

5 października w sieci pojawiło się wideo pokazujące, że była wokalistka Los Invasores de Nuevo León Dotykanie klatki piersiowej fana bez jej zgody Po tym, jak poprosiłem go o zdjęcie na koniec koncertu w Pico Rivera w Kalifornii.

Zdjęcia pokazują, że tłumacz filmu „Król Tysiąca Korony” kładzie rękę na kobiecie w jej bluzce na wysokości klatki piersiowej, sytuacja, która wydaje się być To sprawiło, że poczuła się niekomfortowo i natychmiast została zwolniona.

Sieci społecznościowe zwróciły się do tego, co stało się z obelgami i wiadomości o złości Zasugerowali nawet, aby wyznawca wniósł sprawy prawne przeciwko Lalo Mora za molestowanie seksualne i napaść na tle seksualnym.

7 października piosenkarz przeprosił za to, co się stało: „Tam przepraszam za wszelką cenę, bardzo mi przykro”, powiedział meksykańskiemu programowi „Plotki”.

Innym razem Lalo Moura był krytykowany za niewłaściwe dotykanie swoich fanów

W lipcu 2020 r. były członek Los Invasores de Nuevo León został oskarżony o naruszenie przepisów zdrowotnych podczas pandemii koronawirusa, po Pocałuj go w usta i przytul jego zwolenników.

Po prezentacji w stanie Aguascalientes w Meksyku piosenkarka pozwoliła niektórym swoim fanom zrobić sobie z nim zdjęcie, a jeden z nich całował ją przez kilka sekund w usta. Znowu ją pocałował i przytulił, wkładając rękę pod jej bluzkę, by dotknąć jej talii.

8 października lokalny przedstawiciel w 62. kadencji Kongresu Stanowego San Luis Potosi w Meksyku, Pedro Carrizales „Al Majes”, Poszedł do Prokuratury Republiki (FGR), aby wszcząć postępowanie sądowe przeciwko byłemu wokalistce Los Invasores del Norte i powiedział gazecie El Universal, że wspomniana instytucja jest uprawniona do prowadzenia dochodzeń w sprawie przestępstw za granicą.

„To nie pierwszy raz, kiedy to zrobił, było ich wiele i Staramy się, aby przemoc wobec kobiet nie została znormalizowana, to nie staje się powszechne. Jeśli mi nie wierzysz, możesz pojechać metrem i zapytać kobiety o molestowanie.

Według informacji przekazanych przez reporterkę Elizabeth Curiel w „El Gordo y La Flaca”, kobieta, którą zaatakował dotykając piersi bez jej zgody, wytoczyła pozew przeciwko piosenkarce.