26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka Pablo Monteiro ignoruje Giselę podczas jej wizyty w „Domu Sławy”

Dzisiejszej nocy, Pablo Montero, który nadal jest jednym z zawodników w słynny domZaskoczony jego wizytą MamaI Mercedes Rodriguez. Ale to, o czym fani „reality show” najczęściej mówią, to sposób, w jaki mówi ta pani. Zignoruj ​​go a Gisela Abumrad.

Jeśli zobaczysz słynny domWięc wiesz, że Gisela bardzo lubi Montero, więc spędza przy nim dzień i noc. Nie było więc niespodzianką, że była pierwszą osobą, która chciała przywitać się z Rodriguezem, gdy tylko pojawiła się w drzwiach.

Jednak, na nieszczęście dla „GG”, Rodríguez zignorował ją i wpadł w ramiona swojego syna, który był bardziej niż szczęśliwy, widząc ją po 72 dniach zamkniętą w popularnym domu „reality show” Telemundo.

Matka Pablo Monteiro, Alicia Machado, Manelik Gonzalez i Calvin Rentria przyjęli ją z wielkim szacunkiem, zanim w końcu zbliżyli się do Abu Murada, który przytulił ją, jakby znał ją od dawna i bardzo ją kochał.

Spójrz w tej chwili!

Matka Pablo Monteiro myśli o jego związku z Giselą Abumrad

Przed wejściem do La casa de los sławna pani Mercedes Rodriguez rozmawiała z Hectorem Sandarte i Jimeną Gallego o przyjacielskich stosunkach Pabla Monteiro z Giselą Abu Murad i potwierdziła, że ​​traktuje ją życzliwie.

„Może podobało jej się coś takiego, jak było, a ponieważ to sprawiło, że poczuła inne uczucia, wykraczające poza to, co normalne, to szacunek, ale ty też nie musisz tego czuć… Nigdy nie powinieneś wykraczać poza to, co oferuje ci druga osoba , pokazując ci. A w wielu Czasach zaślepiasz się na to, swoje serce i uczucia, dajesz im wolną rękę, a to nie jest tak.”

Ponadto Rodriguez zdecydował, że jego ojciec nauczył Montero uprzejmości i szacunku dla wszystkich ludzi, więc jeśli zachowuje się dobrze z „JJ”, to tylko z tego powodu, a nie dlatego, że ma do niej inne uczucia.

READ  Niezwykły nawyk Shakiry, który wkurzył Gerarda Pique

„On jest bardzo miły, jest bardzo protekcjonalny dla ludzi i byłby dla niej miły, ponieważ w pewnym momencie również go wspierała”, powiedział, „ale to nie jest powód, abyśmy przekraczali płot”.

wewnątrz słynny domMatka Pabla Monteiro pokazała, że ​​kocha Machado i dobrze się z nim dogaduje, którego Abu Murad uważa za swojego wroga numer jeden.

Może Ci się spodobać: