18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Osoba ujawnia, co zobaczyła, gdy umarła i powróciła do życia: „Nie ma światła”.

Osoba ujawnia, co zobaczyła, gdy umarła i powróciła do życia: „Nie ma światła”.

lekarze w Zjednoczone Królestwo Nie mogli uwierzyć w sytuację, w jakiej się znaleźli, po tym, jak pacjent przyjęty do szpitala w tym kraju stracił funkcje życiowe na ponad 5 minut i został ożywiony poprzez różne interwencje.

mężczyzna, Kevina HillaPowiedział, że czuł, że umiera i był w stanie zobaczyć, jak jego ciało oddziela się od duszy. On sam zdawał sobie sprawę, że w tym momencie umiera.

Do wypadku doszło po kilku interwencjach, którym został poddany wzgórzePo styczniu zeszłego roku musiał zostać przyjęty na salę operacyjną specjalistów na operację zastawki serca, która nie wykazywała żadnej reakcji.

polecamy

W tym czasie 55-letni mężczyzna schudł 65 kilogramów w stosunku do swojej normalnej wagi, aw wyniku niewielkiej poprawy zaczął cierpieć na wapnicę, chorobę, w której wapń gromadzi się w maleńkich naczyniach krwionośnych tłuszczu i tkanek. Skóra.

Według lekarzy ta choroba może powodować nagromadzenie zakrzepy Wrzody są bolesne i mogą sączyć się i krwawić, gdy pękną.

W razie wzgórzeW okolicy nóg pojawiły się bolesne pęcherze, które unieruchomiły go na kilka dni.

Przeczytaj także WIDEO: Kierowca Ubera przeżywa „moment superbohatera” po podróży w Kolumbii

Ale momentem, który przykuł uwagę wielu ludzi i został zarejestrowany przez międzynarodowy serwis „Mail Online”, był moment, w którym mężczyzna opowiedział, co czuł, gdy lekarze w szpitalu w Wielkiej Brytanii reanimowali go przez ponad 5 minut.

W Derby Royal Infirmary Hill opowiedział o swoim doświadczeniu: „Jednak nie patrzyłem na swoje ciało Oddzieliłem się od ciała„.

Powiedział: Nie jest prawdą, że jest światło, jak powiedziano przy innych okazjach, ale tak jest Czuje się bardzo spokojnie.

„Było tak, jakbym był w środku świat duchów„Wiedziałem, co się dzieje, ale miałem dużo spokoju” – powiedział mężczyzna, który wraca do zdrowia w domu.

READ  Netanjahu mówi, że izraelska armia będzie kontrolować Gazę po wojnie

Przeczytaj także Mężczyzna trafia do kliniki, aby dojść do siebie po amputacji jednej nogi i złamaniu drugiej

* Grupo de Diarios América (GDA), do której należy EL UNIVERSAL, jest wiodącą siecią medialną założoną w 1991 r., która promuje wartości demokratyczne, niezależne dziennikarstwo i wolność wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo dla naszych przesłuchań.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

MK