18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

OpenAI ma dość naśladowców. Powiemy Ci, jak zainstalować go teraz i wszystko, co może zrobić

OpenAI ma dość naśladowców. Powiemy Ci, jak zainstalować go teraz i wszystko, co może zrobić

Wraz z pojawieniem się ChatGPT byliśmy świadkami nowej ery, w której sztuczna inteligencja wydaje się być mistrzem. Otwórz sztuczną inteligencjęfirma badająca sztuczną inteligencję — co dziwne, identyfikuje się jako „organizacja non-profit” — była w stanie promować jej wykorzystanie dzięki zaskakującym odpowiedziom udzielonym przez ChatGPT.

kilka godzin temu, Ogłoszone przez OpenAI Pierwsza oficjalna aplikacja od firmy ChatGPT, która pozwoli nam korzystać z narzędzia AI z tej natywnej aplikacji na iOS. Jest to jedyny wydany w tej chwili, chociaż potwierdzili z OpenAI, że wersja na Androida „nadejdzie wkrótce”. Pamiętaj, oryginalne wersje ChatGPT są zawsze bezpłatne: jeśli zobaczysz wersję, która próbuje obciążyć Cię opłatą za korzystanie z niej, może się mylić.

czat jest modelem językowym opracowanym przez OpenAI i jest jednym z najbardziej zaawansowanych do tej pory – zdolnym do rozumienia i tworzenia spójnego tekstu, Naturalnie rozwijaj rozmowy i zrozumieć kontekst pytań i odpowiedzi. Przeszkoleni w zakresie danych do września 2021 r. i wykorzystywani do uzyskiwania informacji (Nie zawsze tak jest, gdy nie masz dostępu do internetu) i głównie rozwiązywanie problemów.

Oto iPhone 12 Pro: jak dotąd najbardziej zaawansowany iPhone

Jak zainstalować aplikację ChatGPT na iPhonie

W tej chwili plik Oryginalna wersja ChatGPT na iOS Jest dostępny tylko w amerykańskim App Store, chociaż OpenAI już ogłosiło, że w nadchodzących tygodniach będą stopniowo pojawiać się kolejne sklepy na całym świecie.

Jeśli masz amerykański Apple ID, możesz teraz uzyskać dostęp do jego App Store i pobrać go. Jeśli jesteś ciekawy i nie masz konta, możesz Utwórz amerykański Apple ID korzystanie z VPN (korzystając ze strony amerykańskiej). Będziesz potrzebować:

 • Adres pocztowy i numer telefonu w USA.
 • Numer telefonu komórkowego do weryfikacji uwierzytelnienia drugiego czynnika (W tym celu możesz użyć hiszpańskiego numeru).
 • Nie jest konieczne wprowadzanie danych banku lub karty kredytowej. W metodzie płatności wybierz „Brak” (Ponieważ aplikacja jest darmowa i nie będziesz jej potrzebować).
 • Na iPhonie wyloguj się ze sklepu App Store (Nie trzeba tego robić z konta iCloud, tylko z aplikacji App Store) i zaloguj się na nowo utworzone konto.
 • Kliknij To jest bezpośredni link do oficjalnej aplikacji ChatGPT w sklepie z aplikacjami.
READ  Zagadka masywnej „dziury grawitacyjnej” rozwiązana – DW – 07.05.2023

W ten sposób możesz Najpierw spójrz na tę nową aplikacjęzanim oficjalnie trafi do App Store w naszym kraju w nadchodzących tygodniach (Jeśli nie możesz się doczekać). Pamiętaj: nie musisz za nią płacić ani złotówki, jest całkowicie darmowa.

Jak korzystać z aplikacji ChatGPT na iPhonie

Oświadczenie o ochronie prywatności (na zdjęciu po prawej) to pierwszy punkt, do którego należy się odnieść w aplikacji tego typu.

Zanim zaczniemy z niego korzystać, zobaczmy, jakie dane są ważne i jak Dane dotyczące prywatności Sam OpenAI reklamuje się w pliku aplikacji dla App Store. Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, zapisywane są dane związane z naszą tożsamością, takie jak:

 • informacje kontaktowe
 • identyfikatory
 • Treść użytkownika
 • Dane dotyczące użytkowania
 • uosabiać

Pamiętaj, że ChatGPT opiera się na neuronowym modelu zdalnego przetwarzania, czyli: wszystko, co robimy z tą natywną aplikacją Nie korzystasz z możliwości przetwarzania lokalnegopo prostu pobiera informacje, wysyła je do przetworzenia i wyświetla wyniki z powrotem.

Interesującą rzeczą w tym wydaniu jest to, że OpenAI zawiera potężne Rozpoznaj dźwięk szeptuwłasnością firmy. Dzięki temu komunikacja z ChatGPT jest bardzo naturalna, ponieważ możemy nie tylko korzystać z klawiatury iPhone’a, ale także naszego głosu.

Oto, co ChatGPT może zrobić na iPhonie

Po wejściu do aplikacji zobaczymy bardzo prosty ekran z animowanymi frazami pośrodku wskazującymi Rzeczy, które możemy zrobić z ChatGPTTwórz, twórz, eksploruj, mów… Te słowa, pojawiające się na ekranie, wykorzystują haptyczny silnik iPhone’a, który daje mechaniczne poczucie „pisania”, co jest bardzo dobrze osiągnięte.

Stąd możemy utworzyć nowe konto lub zalogować się na konto, którego już używamy ChatGPT na pulpicie. Jest to ważne, ponieważ jeśli będziemy korzystać z wersji już w wersji internetowej, będziemy mogli Odzyskaj nasze poprzednie rozmowy i cała historia. Po wejściu do środka bardzo prosty interfejs mówi nam, gdzie możemy wpisać (lub dyktować) na dole i menu w prawym górnym rogu z dwiema dodatkowymi opcjami: Historia (rejestr) i ustawienia (ustawienia).

READ  WhatsApp | Najlepsze frazy informacji | Smartfony | Aplikacje | wędrować | nd | nnni | gra sportowa

W historii zob Ostatnie rozmowy, które odbyliśmy z ChatGPT Zarówno w wersji internetowej, jak i z nowej aplikacji natywnej. Nie ma różnicy między internetem a telefonem komórkowym, możliwe jest nawet usuwanie tego, co chcemy, jeden po drugim, przesuwając po nich palcem od prawej do lewej.

Jeśli wejdziemy w ustawienia, zobaczymy Dane naszego kontaplan, z którym zawarliśmy umowę (Jeśli nie, pojawi się komunikat „Bezpłatny plan”), dotykowa modyfikacja tekstu (Możemy to wyłączyć) oraz teksty licencji, warunki użytkowania, wersje itp.

Z tego samego menu Ustawienia możemy Subskrybuj ChatGPT Plusza 19,99 USD (Ceny mogą się różnić w Hiszpanii, kiedy wyjeżdżają). Mamy również możliwość wyeksportowania wszystkich naszych danych, w tym informacji o koncie, a także rozmów, które odbyliśmy.

Interfejs aplikacji jest dość prosty, ale taki jest Bardzo dobrze zbudowany, ponieważ animacje i gesty są w centrum uwagi. Na przykład, jeśli przesuniemy obszar wprowadzania tekstu od lewej do prawej, natychmiast utworzymy nową rozmowę.

Użycie stąd to znany nam ChatGPT. Do Bardzo dobra prędkośćMuszę powiedzieć, że we wszystkich testach, które przeprowadziłem. Ponadto starałem się zawsze dialogować z systemem za pomocą mojego głosu, do którego można uzyskać dostęp, klikając przycisk „Fale” obok pola tekstowego. Interpretacja słów jest całkowicie dokładna i bez błędów w żadnym z moich testów.

Prosta, dobrze zaprojektowana aplikacja skoncentrowana na rozmowie: bardzo dobry początek dla OpenAI i ChatGPT na iPhonie

Jak widać, jest to bardzo prosta aplikacja na poziomie interfejsu, ale ChatGPT nie potrzebuje więcej: dobrze przemyślana, z Projekt zorientowany na działanie Gdzie animacje i niektóre dotykowe akcenty są używane do prowadzenia nas i przyciągania naszej uwagi. Jako ciekawostkę, nadal mają wbudowane określone akcje dla aplikacji Skróty na iOS, choć przypuszczam, że minie trochę czasu, zanim to zrobią. Bardzo dobry początek dla OpenAI, aby przenieść ChatGPT w najlepszy sposób na naszego iPhone’a.

READ  Wszystko, co musisz wiedzieć o serii Samsung Galaxy S22

Wniosek jest taki Otwórz sztuczną inteligencję Zobowiązuje się do przeniesienia swojego paradygmatu języka naturalnego poza komputer stacjonarny i sieć oraz do stawania się Potężne narzędzie, które pomoże nam tam, gdzie go potrzebujemyz naszej kieszeni. W przyszłych iteracjach możemy zobaczyć nieco bardziej złożone przypadki użycia i większą integrację z iOS – coś, co zostanie docenione w naszych codziennych zadaniach.

dostaje Najlepsze oferty na iPhone’a 12 Przenieść do odnowiony: najlepsza elektronika, regenerowana przez profesjonalistów, Z dwuletnią gwarancją30-dniowy okres próbny i wsparcie klienta. Oszczędzaj na wpływie na planetę I oszczędzaj w najlepszych cenach na technologii w Back Market.

Porady dotyczące marki

W jabłko | ChatGPT zbliża się do Siri. Dzięki temu skrótowi mogłem ulepszyć Asystenta: teraz jest jeszcze mądrzejszy