29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oni są wspaniali! Tak wyglądają Harry Styles i Florence Poe w „Don’t Worry Baby” – nowości filmowe

Opublikowano Warner Bros. Zamieściła na swoim koncie na Twitterze zdjęcie Harry’ego Stylesa i Florence Poe w thrillerze „Don’t Worry Baby”.

Producent Warner Bros. na CinemaCon 2022 opublikował obraz przedstawiający Harry’ego Stylesa i Florence Pugh w nowym filmie Olivii Wilde, aktorki znanej z występów w serialach takich jak The O.C. i Dr. dom, nie martw się kochanie.

Na zdjęciu obaj aktorzy leżą i patrzą na siebie czule. Obraz wzbudził duże oczekiwania wobec thrillera, biorąc pod uwagę, że bohaterowie, według reżysera, są odpowiedzialni za „przekroczenie granic” gatunku filmu, w którym pracują. W rzeczywistości to sama Olivia, podając więcej szczegółów na temat filmu na CinemaCon 2022, zażartowała ze swojego artysty, a teraz jej partnera miłosnego, Harry’ego Stylesa:

Nowy obraz został ujawniony na CinemaCon 2022 dla Don’t Worry Darling.

Obiecujący aktor, który nie ma innego znanego mi zawodu

nie martw się kochanie To thriller psychologiczny, który wejdzie do kin 23 września. A zwiastun był tym, co zastanawiali się niektórzy fani, gdy zobaczyli zdjęcie obsady. Na pierwszy zwiastun przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

READ  Javier Siriani oskarża Sergio Mayera o fizyczną napaść na niego za pytanie o książkę Annabel Hernandez