28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

365 DNI: Kiedy tego dnia film będzie dostępny na Netflixie? | 365 dni | filmy | nnda nnlt | Sława

Jakie masz godziny?Długo oczekiwany segment wypełniony jest oczekiwaniami zwolenników Laury i Massimo, dwóch bohaterek granych odpowiednio przez Annę-Maríę Siekluckę i Michele Morrone. obiecuje więcej uczuć i trudnych scen w porównaniu z pierwszą wypłatą.

więcej informacji: Kim jest Simone Suzina, aktorka Nacho Matosa w „365 DNI” 2?

ten Na podstawie powieści autorstwa Blanca Lipińska Był bardzo popularny w przeszłości platforma do biegania Podczas pandemii COVID-19. Jego katalogowy wygląd od kilku tygodni jest nie tylko najchętniej oglądanym, ale i najpopularniejszym.

kochany i nienawidzony Opaska Nie zostawił widzom wrażenia, a teraz obiecuje, że przedstawi więcej o związku Laura i Massimodo którego zostanie dodana kolejna postać, tworząc trójkąt miłosny.

więcej informacji: Laura, Massimo i trójkąt miłosny „365 DNI” 2

„Laura i Massimo wrócili i są gorętsi niż kiedykolwiek. Ale nowy początek zjednoczonej pary komplikują więzy rodzinne Massimo i tajemniczy mężczyzna, który wkracza w życie Laury, aby za wszelką cenę zdobyć jej serce i zaufanie.jest podsumowaniem „365 DNI” 2.

Scena z filmu 365 DNI: Ten dzień. (Zdjęcie: Netflix)

O której premierze „365 DNI: That Day” w serwisie NETFLIX?

kinematografia „365 DNI: ten dzień” Będzie dostępny pod adresem Netflix Środa, 27 kwietnia między 12:00 (czasu pacyficznego) a 3:00 (czasu wschodniego). Na przykład w Hiszpanii bar będzie dostępny od 9 rano platforma do biegania.

w PeruKolumbia, Panama i wschodnia część Zjednoczone państwo, film będzie miał harmonogram o 3 nad ranem. Zachodnia część Stanów Zjednoczonych ma północ. Podobnie użytkownicy MeksykKostaryka, Salwador, Gwatemala i Nikaragua Film będzie dostępny o godzinie 2:00.

W tym samym czasie ArgentynaChile, Urugwaj, Brazylia i Paragwaju, sequel „365 DNI” można oglądać od 5 rano, zgodnie z Oficjalna zapowiedź Netflix. W przypadku Brazylii harmonogram jest specyficzny dla Brazylii i Sao Paulo.

więcej informacji: Czy Massimo i Christian Grey to to samo?

Anna Maria Cicluca jako Laura w filmie. (Zdjęcie: Netflix)
Anna Maria Cicluca jako Laura w filmie. (Zdjęcie: Netflix)

Co stało się z Laurą pod koniec pierwszego filmu?

Z drugiej strony po Laura akceptuje, że jest zakochanaMassimo oddaje się każdemu kaprysowi i wypełnia go luksusami, jednocześnie przeżywając dziki romans, który przekłada się na oświadczyny. małżeństwo oraz Ciąża Co Laura ma nadzieję wkrótce się z nim podzielić.

Pod koniec filmu, kiedy Laura wraca do domu po przymierzeniu sukni ślubnej, akcja przybiera nieoczekiwany obrót: współpracownik włoskiego gangstera odkrywa, że ​​przygotowywany jest plan zabójstwa młodej kobiety.

W ostatnich sekundach samochód Laury wjechał do tunelu, z którego nigdy nie wydostała się, zakładając, że… Atak został przeprowadzony tutaj. Nie wiadomo jednak, czy zmarła.

więcej informacji: Jak zostały zarejestrowane intymne sceny w filmie Netflixa „365 DNI”?

Małżeństwo Massimo i Laury na taśmie. (Zdjęcie: Netflix)
Małżeństwo Massimo i Laury na taśmie. (Zdjęcie: Netflix)

„365 DNI” POTWIERDZONE W SEQUEL

 • Michele Moroni jako Don Massimo Torricelli
 • Anna Maria Cicluca jako Laura Bell
 • Bronisław Wrocławski jako Mario
 • Otar Saralidze jako Domenico
 • Magdalena Lamparska jako Olga
 • Gianni Baresi jako ojciec Massimo
 • Matthews Łasowski jako Martin, były chłopak Laury
 • Simone Sosina jako Marcelo „Nacho” Matos
 • Natasza Urbańska jako Anna, była dziewczyna Massimo
 • Grażyna Szapołowska jako Clara Bell, mama Laury
 • Tomasz Stockinger jako Tomasz Biel, ojciec Laury

Zwiastun filmu „Ten dzień”

Michel Moron, od „365 DNI” do „TOY Boy” – sezon 2

Zasłynął na całym świecie dzięki roli Massimo Torricelli w „(365 Days in English), polski film, który po premierze w 2020 roku stał się międzynarodowym hitem .

Włoski aktor szybko przykuł wszystkie spojrzenia i stał się jednym z najbardziej poszukiwanych, do tego stopnia, że ​​będzie teraz częścią drugiego sezonu hiszpańskiego serialu ””. .

READ  „Octavio Ocaña nie zastrzelił się”: naoczni świadkowie ujawniają, co naprawdę wydarzyło się w dniu jego śmierci