20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ricardo Casares ponownie pojawia się w mediach społecznościowych po zawale serca, którego doznał w programie „Venga la salud”.

Ricardo Casares ponownie pojawia się w mediach społecznościowych po zawale serca, którego doznał w programie „Venga la salud”.

I w ciągu ostatnich dwóch dni zdrowie Napisał: Ricardo Casares Całe środowisko rozrywkowe było w stanie pogotowia po kryzysie gospodarza programu „Venga la Alegría” zawał serca Podczas programu.

Wiadomo, że do zdarzenia doszło za sprawą A Niedrożność tętnicy wieńcowejZe względu na wysoki poziom cholesterolu we krwi Casares przeszedł zabieg cewnikowania i choć nadal przebywa w szpitalu, jego stan ulega pozytywnej poprawie.

Jeszcze kilka godzin temu rodzina Ricardo nie mogła się z nim spotkać, ponieważ przebywał on na oddziale kardiologicznym szpitala; Ale; Producent serialu Maro Silva potwierdził, że dziennikarz rozrywkowy nawiązał już kontakt z bliskimi.

Przeczytaj także Ricardo Casares nie jest już zagrożony, ale bardzo martwi się o swoje zdrowie

A teraz mamy dobrą wiadomość: Casares ponownie pojawił się w sieciach społecznościowych, aby wysłać krótki, ale mocny komunikat do wszystkich osób, które wyraziły swoje zaniepokojenie tym problemem zdrowotnym.

To właśnie w swoich relacjach na Instagramie były gospodarz „Ventaneando” postanowił przerwać ciszę i prostym „dziękuję” odpowiedział na miłość, jaką otrzymał od swoich obserwujących, fanów programu i ogółu społeczeństwa.

Takie zachowanie wzmocniłoby stwierdzenia jego rodziny i współpracowników, którzy twierdzą, że wypisanie go ze szpitala zajmuje tylko kilka dni, ponieważ postęp, jaki robi, jest wyraźny.

Za pomocą tej krótkiej wiadomości w mediach społecznościowych kierowca odpowiedział na wyrazy współczucia, jakie otrzymał. Obraz: zrzut ekranu

W ubiegły poniedziałek rano, 26 lutego, Sergio Sepulveda poinformował o komplikacjach zdrowotnych, jakich doznał Casares na kilka minut przed pojawieniem się w programie, i według własnych zeznań miał skarżyć się na silny ból w klatce piersiowej, ale historia nadawcy utwierdziła ich w przekonaniu, że to może to być problem z przełykiem.

Później zdali sobie sprawę, że w rzeczywistości mieli zawał serca, więc wezwali pomoc medyczną i natychmiast przewieźli 43-letnią gwiazdę do najbliższego szpitala.

READ  Po Chainsaw Man fani proszą o animację Fire Punch – Kudasai

Jak niedawno powiedział Silva EL UNIVERSAL, to właśnie ta szybka reakcja uratowała życie Ricciardo. „Reakcja, którą otrzymaliśmy, była natychmiastowa i dzięki niej Ricciardo czuje się teraz dobrze”.

Wczoraj po południu ojciec Casaresa wyjaśnił, że jego syn pozostanie w szpitalu jeszcze przez kilka dni i najprawdopodobniej będzie mógł zostać wypisany ze szpitala pod koniec tego tygodnia: „(Lekarze) uważają, że będzie hospitalizowany przez kilka dni.” „Jeszcze dwa dni leczenia pośredniego i pod koniec tygodnia wróci do domu, aby odpocząć” – wyjaśnił Ventaniando.

Przeczytaj także Ojciec Ricardo Casaresa tak opisuje szczegóły zawału serca, którego doznał kierowca: „Stracił cholesterol”.