18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ojciec Chico Pereza porównuje „rywalizację” Verstappena z Ayrtonem Senną i Alainem Prostem

Ojciec Chico Pereza porównuje „rywalizację” Verstappena z Ayrtonem Senną i Alainem Prostem

Antoniego PerezaOjciec Chico Pereza mówił o obecnym porównaniu ich „rywalizacji”. Sergio Perez I Maxa Verstappena W czerwony Bykjak na przykład ta pomiędzy Ayrtonem Senną i Alainem Prostem w McLarenie, pod koniec lat 80. i na początku lat 90.

Biznesmen wyjaśnił gazecie Ten Że Sergio Pérez przeżywa obecnie bardzo ważne momenty w swoim sportowym życiu, że można teraz rozmawiać twarzą w twarz w czołowym zespole, który ma poważne aspiracje do walki o tytuł.

„(Czech i Verstappen) Dwa tygrysy, gram po gramie w tej samej klatce, oba myślą to samo, jedzą to samo śniadanie, jedzą to samo jedzenie, chcą najszybszego okrążenia, widzisz, zabierają to, Max” Antonio Perez powiedział: „Chico, w kwalifikacjach, chcą zakwalifikować się z przodu… ponieważ już przy tym majstrowali, to jest różnica w stosunku do Chico Pereza, którą mamy dzisiaj”.

Ojciec Chiko porównał tę sytuację do sytuacji, której doświadczył 20 lat temu Ayrtona Senny I Alaina Prosta.

„To mistrzostwa, które wspieramy Formuła jedenTrzeba pamiętać, że kiedy McLaren był w Marlboro z Ayrtonem Senną i Alainem Prostem, było tak samo” – powiedział Antonio Perez.

Możesz być także zainteresowany – Chris Horner zaprzecza, że ​​Chico Perez jeździł „na ślepo” w Miami

READ  „Europa patrzy bardziej na MLS niż na Liga MX”