18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lista Lakers jest wyłączona na mecz 6 przeciwko Warriors i Curry

Lista Lakers jest wyłączona na mecz 6 przeciwko Warriors i Curry

NBA

Trener Los Angeles Lakers, Darvin Hamm, potwierdził, że Anthony Davis znajdzie się na liście osób niepełnosprawnych w 6. meczu przeciwko Golden State Warriors i Stephenowi Curry w play-offach NBA 2023.

© Harry Ho / Getty ImagesAnthony Davis, gwiazda Lakersów

Czy czas się martwić? Los Angeles Lakers Nie tylko przegrał z nim piąty mecz żołnierze złotego Stanu Musi też wygrać mecz 6., aby uniknąć konieczności grania w meczu 7. w półfinale play-offów NBA 2023. James Lebron Alarmy włączyły się, ponieważ Anthony’ego Davisa Nie mógł dokończyć spotkania 10 maja, a to, co go spotkało, było na tyle poważne, że musiał wyjechać na wózku inwalidzkim.

jak powiedział Draymonda Greena W swoim podcaście na portalu El Volumen każdy cios w głowę może na zawsze zmienić życie człowieka. Tylko wpływ na boisko miało to, co przydarzyło się Davisowi podczas przegranej Lakersów z Warriors. Jest pozytywna wiadomość dla Mecz nr 6 odbędzie się w piątek, 12 maja o godzinie 22:00 czasu wschodniego.

Ostatni kwadrans zwycięstwa żołnierze złotego Stanu Przeciwko Los Angeles Lakers od 121 do 106 punktów, kiedy Kevon Looney uderzył łokciem w twarz Anthony’ego Davisa To był cios, który skłonił Al. James Lebron.

Z Davisem: Lakers wypadli z listy gier 6 vs. wojownicy

W kontekście unikania wstrząsu mózgu przez Anthony’ego Davisa i nie rozważania scenariusza, w którym byłby niedostępny Szósty mecz pomiędzy Los Angeles Lakers i Golden State Warriors, Trener zespołu Darvin Hamm potwierdził, że AD nie wszedł do protokołu wstrząśnienia mózgu NBAale będzie na liście inwalidów.

„To działa bardzo dobrze. Po prostu nie jest w protokole. Jutro (12 maja 2023) wydaje się prawdopodobne„, Ham powiedział o M na konferencji prasowej. Tak więc lista kontuzjowanych Lakersów na mecz 6 przeciwko Warriors i Stephenowi Curry’emu składa się z Anthony’ego Davisa I James Lebron W możliwym przypadku z powodu urazu stresowego w prawej stopie i bólu w tym samym obszarze, odpowiednio. Ponadto Mo Bamba został wymieniony jako wątpliwy z powodu bólu w lewej kostce.

Raport kontuzji Lakers vs. Warriors 6 (zdjęcie: https://official.nba.com/)

.