18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Henry Martin śpi w hotelu Del America po ocenie w szpitalu

Henry Martin śpi w hotelu Del America po ocenie w szpitalu

Około drugiej nad ranem Henry Martín wrócił do skoncentrowanego Hotelu América

San Luis Potosi – napastnik, drużyna Ameryka Henry Martin Wrócił do Focus Hotel w San Luis Potosi, po ocenie w szpitalu na A uderzenie w głowę który został zmieniony w 73. minucie pierwszego meczu ćwierćfinału koniec 2023 r ze względu na Saint Louis Athletic.

na skraju drugiej nad ranem, Henryk Marcinmistrz strzelców koniec 2023 rPrzyjechał ciężarówką w towarzystwie członka sztabu szkoleniowego drużyny i został zabrany do hotelu przez personel ochrony bez składania jakichkolwiek oświadczeń dotyczących jego stanu fizycznego, ale zatrzymał się, aby podpisać artykuły i zrobić zdjęcia z czterema kibicami drużyny . Ameryka który czeka na przybycie pacjentów.

Ze swojej strony hiszpański pomocnik Alvaro Fidalgoktóry również został zabrany do szpitala na prześwietlenie prawego przedramienia, wrócił do grupy około 1:30 w nocy i również zajął się zwolennikami.

W 73′ pierwszego bezpośredniego pojedynku eliminacyjnego Ameryka W tych meksykańskich mistrzostwach Henryk Marcin Upadł celowo na murawę, aby sprawdzić asysty, a kilka minut później sztab szkoleniowy drużyny zastąpił go Federico Viñasem z Urugwaju.

Na konferencji prasowej, trenerze AmerykaFernando Ortiz, kontuzjowany Henryk Marcin Zadeklarował, że w razie potrzeby oceni rotację zawodnika.

Henryk Marcin Dostał w głowę, trochę zakręciło mu się w głowie i przebraliśmy się. Jestem jednym z trenerów, który sprawdza każdą sekundę meczu i zobaczę, czy będzie rotacja. Nie spieszę się, aby podjąć najlepszą decyzję dla klubu i drużyny.

Henryk Marcinktóry został koronowany na mistrza punktacji w fazie zasadniczej koniec 2023 rnie mógł znaleźć się na tablicy wyników w środę wieczorem, a ten zaszczyt przypada kolegom z drużyny Jonathanowi „Capicita” Rodriguezowi i Diego Valdesowi, mimo że miał przynajmniej jedną wyraźną szansę na zmierzenie się z Andresem Sanchezem, której przegapił w części pierwszej.

READ  „Existe la misma presión que en otros equipos”

Ameryka Otrzymasz go w sobotę Saint Louis Athletic Na Estadio Azteca decydował o wejściówce do półfinału, po wygranej 1:3, którą wygrał w San Luis Potosi.