18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oferty w Gorąca wyprzedaż Nikon 2023

Oferty w Gorąca wyprzedaż Nikon 2023

On Gorąca wyprzedaż 2023 Zaraz się zacznie, a entuzjaści fotografii i vlogerzy również wygrywają w tym sezonie wyprzedaży. Nikonświatowy lider w dziedzinie technologii obrazowania cyfrowego, robienia zdjęć i nagrywania filmów, przygotował wybór ekskluzywnych ofert, których żaden miłośnik fotografii nie będzie chciał przegapić.

Od 29 maja do 6 czerwca każdy będzie mógł skorzystać z wyjątkowych zniżek na Sprzęt fotograficzny Wysoka jakość, dzięki której spełniają swoje marzenia twórcze i te, które z nich wynikają, jak budowanie kariery jako generator treści.

Oto niektóre z propozycji, które Nikon przygotował dla zwolenników marki i miłośników fotograficznej jakości. Możesz także zobaczyć promocje Amazon w Gorącej Wyprzedaży.

Nikon Z 30: Zwiększ swoją kreatywność dzięki doskonałemu aparatowi dla twórców i vlogerów

Jednym z prezentowanych urządzeń w tym programie jest Nikona Z30bezlusterkowy aparat przeznaczony dla twórców treści, vlogerów i podcasterów, którzy chcą przenieść swoje treści na wyższy poziom.

z Nikona Z30, Możesz złapać filmy 4K Z wyjątkową ostrością dzięki szybkiemu i niezawodnemu autofokusowi. Jego rozwijany ekran dotykowy pozwoli Ci nagrać siebie przed kamerą, aby uzyskać zabawne nagrania wideo i selfie.

poza tym Nikona Z30Posiada wbudowane kreatywne filtry i wygodne elementy sterujące, a wszystko to w kompaktowej, lekkiej obudowie, która napędza Twoją kreatywność.

Ważne jest, aby zwrócić uwagęSprzęt w Meksyku jest sprzedawany w wersji samego korpusu, zestawu z jednym obiektywem (w zestawie korpus i obiektyw Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR) oraz zestawu z dwoma obiektywami (korpus, obiektyw Nikkor Z DX 16) . -50 mm f/3,5-6,3 VR i Nikkor Z DX 50-250 mm f/4,5-6,3)„, wskazując na Nikon.

Nikon Z FC: idealna równowaga między klasycznym wzornictwem a zaawansowaną technologią

Ci entuzjaści klasycznego piękna, którzy nie chcą iść na kompromis w kwestii jakości technologicznej, mają to Nikon ZFC To doskonały wybór.

Ten aparat łączy w sobie styl retro i zaawansowaną technologię serii Nikon Z. Posiada możliwość nagrywania filmy 4K I wykrywanie oczu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu łatwo jest uzyskać wysokiej jakości zdjęcia i filmy.

READ  Gracz kupił swojemu synowi nowy komputer Gamer za 22 000 peso, nie zdając sobie jednak sprawy, że urządzenie, które przyniósł, ma ponad 10 lat.

Obrotowy ekran vloga, od Nikon ZFCpozwoli twórcom treści na transmisję na żywo i natychmiastowe dzielenie się swoimi doświadczeniami.

Jego mobilność i łatwość obsługi sprawiają, że omawiany aparat jest idealnym wyborem dla osób, które chcą uchwycić niezapomniane chwile w praktyczny i stylowy sposób.

Jeśli jesteś w Meksyku, aby skorzystać z Hot Sale 2023, powinieneś o tym pamiętać „Sprzęt jest sprzedawany w wersji zestawu, który zawiera korpus i obiektyw Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR oraz dostępne kolory to srebrny i czarny (tylko w Fotomecánica Bolaños, Laboratorios Julio i Vyorsa)”punkty Nikon.

Nikon Z50: Czułość obrazowania i ruchu dla twórców szczegółowych treści

Diabeł tkwi w szczegółach, a niektórzy twórcy treści wiedzą, że rozdzielczość 4K to dla nich za mało i dlatego Nikon ma wśród Gorące oferty sprzedaży Nikona Z50potężny aparat, który pomaga tworzyć niesamowite historie online.

the Nikona Z50 Rób zdjęcia profesjonalnej jakości i nagrywaj na nich filmy 4K UltraHD Ten zespół oferuje różne opcje uzyskiwania interesujących i unikalnych treści, wśród jego opcji można znaleźć tryb zwolnionego tempa i tryb poklatkowy.

the Nikona Z50 Jest kompatybilny z Wi-Fi I Bluetootha kamera ma wbudowaną edycję wideo, co docenią twórcy treści na żywo.

Ten zestaw ma ergonomiczną konstrukcję z wygodnym uchwytem, ​​odchylany ekran dotykowy LCD, inteligentny układ przycisków, duży wizjer elektroniczny (EVF) i trwałość przydatną w podróży.

Nikon Wskazuje, że ten aparat «Dostępny w sprzedaży w Meksyku w wersji z jednym obiektywem (korpus i obiektyw Nikkor Z DX NIKKOR DX 16-50 mm f/3,5-6,3 VR w zestawie) oraz w zestawie z dwoma obiektywami (korpus, Nikkor Z DX 16-50 mm f/3,5- 6,3 VR i Nikkor Z DX 50 -250 mm f/4,5-6,3)«.

Podczas Hot Sale 2023 te wspaniałe aparaty z Nikon Będzie dostępny na oficjalnych kanałach marki i dalej Amazonkadając Ci wygodę wyboru platformy, która najlepiej Ci odpowiada.

READ  każdy przekraczający | Xiaomi | Smartfon | film krótkometrażowy | krótki | Bruno Ascenzo | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Nie przegap szansy na zakup sprzętu profesjonalnej jakości w specjalnych cenach i zacznij wprowadzać w życie swoje projekty fotograficzne. Wejdź do sklepu, który inspiruje Cię z największą pewnością siebie, aby zdobyć potrzebny sprzęt i rozpocząć pracę nad swoimi projektami już teraz.