27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obrazy anime przedstawiające wpływową osobę w grach „Penny GamePlayss”, która przełamuje ograniczenia na Instagramie

Penny GamePlays, influencer, gracz i tiktoker, swoją aktorską osobowością przykuł uwagę w sieciach społecznościowych. Odtwarzacz stał się bardzo popularny w TikTok, sieci społecznościowej służącej do udostępniania krótkich filmów z różnych gatunków, takich jak taniec, komedia i edukacja, po muzykę i kino. Efekt jest również znany jako Benny Miłość Jest wielką fanką anime, a jej zwolennicy widzieli, jak ubiera kultowe i znane postacie, takie jak Asuka Langley czy Rei Ayanamy z Evangelion; Plus Android 18 od Dragon Ball Z.

TikTok szybko zyskał popularność w Azji Wschodniej, Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Stanach Zjednoczonych, Turcji, Rosji i innych częściach świata; Osiągnięcie ponad 2 miliardów pobrań mobilnych na całym świecie w 2020 roku. Jednak influencer Penny GamePlays Również Benny Miłość Wywarł również wpływ na Instagram, gdzie pojawił się w odważnej wersji Androida 18, z serialu animowanego ”Dragon Ball Z”.