27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dakimakura Chayanne rozświetla media społecznościowe – Kudasai

Użytkownik Twittera ”Anna Łucja (@analuciakiwi)„Niedawno stało się to trendem po udostępnieniu aktualizacji wyjaśniającej to podczas wizyty w Centrum handlowe Arenalesw Peru, za pomocą dakimakury (poduszki do przytulania) inspirowanej przez portorykańską piosenkarkę Qian. Po dalszym dochodzeniu wskazał, że produkt jest sprzedawany w sklepie Hassan !! Ze wspomnianego centrum handlowego, chociaż sprawdzając sieci społecznościowe, nie można znaleźć żadnych wskazówek na temat ceny.

Możemy jednak znaleźć więcej zdjęć wnętrz lokalu, gdzie pokazany jest inny przypadek dakimakury piosenkarza, choć jest jeszcze inny wydrukowany wizerunek artysty. Ponadto można zobaczyć „legendarną” pluszową zabawkę „Rei Chiquita”, popularną pluszową zabawkę z wersji chibi Rey Ayanami franczyzowa Neon Genesis Evangelionchoć może to być tradycja.

I dlaczego Chayanne jest istotna dla branży animacji? Według analizy mediatora klinikaistnieje teoriaTorreador Chayanne pasuje do wszystkich automatów animee 'ponieważ kompozycja mieści się na 90 sekund dla dowolnego tematu otwierającego. To znaczy części takich jak ’przed wprowadzeniem„(10 sekund),”wstęp„(5-10 sekund)”werset„(20 sekund)”przed refrenem„(10 sekund) i”chór(przez resztę czasu) idealnie pasuje do początkowej struktury anime, jak w poniższym przykładzie z Kimetsu no Yaiba.

Linia: analuciakiwi na Twitterze

READ  Becky Lynch nie pojawi się dziś wieczorem na WWE Raw, ponieważ jest w szpitalu