27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Natalia Alkoser potępiła swojego byłego męża za przemoc: „Ogłaszam morderstwo kobiety”

Poprzedni post na kilku reality show wskazywał, że maltretowano nawet jej córki.

gdzieś rok temu, Natalia Alkoser Udostępnij to Jej były mąż ją gwałcił Emocjonalnie, fizycznie i psychicznie. 15 września prezenterka ponownie wykorzystała swoje sieci społecznościowe, aby wypowiedzieć się na temat nadużyć, więc jej publiczna skarga z etykietą stała się wirusowa. #JusticiaParaNataliaAlcocer na Twitterze.

W swoim nagraniu z 20 września Alcoser pokazała dowody przemocy, której została poddana i że mógł ją popełnić jej były mąż. Juan Jose Chimal Velasco. Dołączył również klip wideo, na którym widać, jak jego córka płacze, ponieważ nie chce opuszczać szkoły, a ojciec mówi jej, że koszty szkoły są już wysokie, więc nie wystarczy ich pokryć.

Podobnie w poście, który zebrał już ponad 25 000 „polubień”, Alcoser pokazała klipy z kamery bezpieczeństwa, w której widziano atakującego ją mężczyznę, klip audio, który jej były mąż wydawał się wielokrotnie obrażać „Włóż…” Pokazał nawet twarz i ramiona z siniakami i innymi obrażeniami: „Ogłaszam morderstwo kobiety”.Wspomniany na początku filmu.

W tym samym poście na Instagramie były uczestnik z ocalały z Meksyku Wyjaśnił, że „ufał” sprawiedliwości, ale najwyraźniej dał to jasno do zrozumienia Oskarżenie Nie rozpocząłby procesu prawnego z powodu widocznego wpływu jego byłego partnera.

„Boję się o swoje życie”, powiedział, „Żyłem w piekle przez pięć lat, psychiczną, fizyczną, emocjonalną przemocą i wykorzystywaniem seksualnym”. Wspomniał nawet o zachowaniu sędziego Luz de Morales Reyes: „Wpadł w mojego napastnikaSpraw, by poczuł, że może zrobić wszystko, nawet jeśli jest to związane z przemocą, pozwól mu wyjechać z kraju, Nadal naruszaj moje dziewczynyTo uczucie nietykalne”.

Uczyniła ten komentarz w związku z serią postów na profilu swojego byłego męża, w których widać, że wydaje się, że przesłała zdjęcia na Las Vegas, Stany Zjednoczone.

READ  Wideo: Domniemane wideo, na którym Zendaya jest poważnie bita, krąży

Zanim influencer wezwał pomoc, wiele osób zaczęło publikować problem w sieciach społecznościowych, takich jak Twitter, w tym użytkownik Umieść tweetatutaj w Prokurator Generalny Meksyku Wyjaśnił, że początek tego procesu prawnego nie był odpowiedzialny za tę zależność, ale został przedstawiony organowi karnemu w Meksyk:

„The # Prokuratura Powiada, że ​​jak dotąd nie ma żadnych skarg na fakty, do których się odnosi Umieść tweetaWiadomo, że są one częścią śledztwa prowadzonego przed organem karnym w #CDMX. #JusticiaParaNataliaAlcocer”, na oficjalnym koncie na Twitterze.

W odpowiedzi na ten temat OTP Edomex Dał też do zrozumienia, że ​​jest gotowy do podjęcia odpowiednich działań na rzecz osób, które są ofiarami przestępstwa:

„Ta prokuratura widzi usposobienie i otwartość na Opieka nad ofiarami czynów stanowiących przestępstwo który został zarejestrowany w # edomex i wdrożyć odpowiednie kroki w celu zapewnienia dostępu do wymiaru sprawiedliwości”.

To zamieszanie prawdopodobnie miało miejsce, ponieważ w swoich filmach modelka nie wyjaśniła, do którego prokuratora się odnosi. Ponadto Ojciec Natalii Alkoser Złóż wniosek w sieciach społecznościowych, aby prezydent mógł Andres Manuel Lopez Obrador Zarządzaj możliwością, że kolejna sprawa przyciągnie sprawę.

„Tak się boję, nie chcę być częścią statystyk, przysięgam, że zrobiłem wszystko perfekcyjnie, przysięgam, że zaufałem systemowi, przysięgam, że myślę, że wygrywa w dobrej wierze, Ale tak się boję i jestem naprawdę zmęczonaBędę (rozpoczęła postępowanie prawne „dla moich córek, bo chcę, żeby przestały żyć tym, czym żyją”), były uczestnik Słynny dom 2.

Czytaj: