24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy Jork.  Donald Trump odwołuje się od wyroku w sprawie oszustwa

Nowy Jork. Donald Trump odwołuje się od wyroku w sprawie oszustwa

Donald Trump w środę odwołał się od wyroku nowojorskiego sędziego, w którym stwierdził, że on i jego rodzinna firma w oszukańczy sposób zawyżyli wartość kilku nieruchomości i jego wartość netto aż o… 2,2 miliarda dolarów.

Złożenie wniosku do Wydziału Apelacyjnego na Manhattanie następuje po rozpoczęciu w poniedziałek procesu cywilnego w sprawie, którą złożyła Letitia Jamesprokuratora generalnego Nowego Jorku, w celu ustalenia roszczeń i kar.

James Trump, troje jego dorosłych dzieci i Organizacja Trump są oskarżeni o… Kłam przez dekadę na temat wartości swoich aktywów„Niesamowite oszustwo” miało na celu uzyskanie lepszych warunków kredytów bankowych i ubezpieczeń.

26 września sędzia Artur Engoronz Sądu Stanu Nowy Jork ManhattanZnalazłem na to „rozstrzygający dowód”. Karta Trumpa Jego bogactwo wzrosło.

Donald Trump podczas przesłuchania w sprawie oszustwa w Nowym Jorku |  Agencja prasowa Francji
Donald Trump podczas przesłuchania w sprawie oszustwa w Nowym Jorku | Agencja prasowa Francji

Sędzia tak powiedział Karta Trumpa Przecenił majątek taki jak jego gospodarstwo Mar-a-Lago Na Florydzie jest jego szopa Wieża Trumpa Manhattan oraz wiele biurowców i pól golfowych.

Engoron Nakazał także unieważnienie certyfikatów pozwalających niektórym firmom Trumpa, m.in.… Organizacja Trumpapracuje w Nowym Jorku.

Przynajmniej twierdzi James 250 milionów dolarów odszkodowania.

Trump jest oskarżony o oszustwo z trójką swoich najstarszych dzieci  AP
Trump jest oskarżony o oszustwo z trójką swoich najstarszych dzieci AP

On też chce Trumpowi oraz jego synom Donaldowi Jr. i Ericowi zakazano prowadzenia firm w Nowym Jorkua także nałożenie pięcioletniego zakazu działalności Trumpa i Trump Organisation na rynku nieruchomości komercyjnych.

Trump aspiruje do bycia kandydatem Partii Republikańskiej na prezydenta w 2024 roku i utrzymuje znaczną przewagę nad innymi kandydatami.

SNGZ


Logo Wiadomości Google
Podążaj za nami

READ  Rosyjska Kancelaria określa oświadczenia Stanów Zjednoczonych Ameryki dotyczące możliwości wysłania wojsk do Europy Wschodniej jako „prowokacyjny sygnał”.