3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy Jork.  Donald Trump odwołuje się od wyroku w sprawie oszustwa

Nowy Jork. Donald Trump odwołuje się od wyroku w sprawie oszustwa

Donald Trump w środę odwołał się od wyroku nowojorskiego sędziego, w którym stwierdził, że on i jego rodzinna firma w oszukańczy sposób zawyżyli wartość kilku nieruchomości i jego wartość netto aż o… 2,2 miliarda dolarów.

Złożenie wniosku do Wydziału Apelacyjnego na Manhattanie następuje po rozpoczęciu w poniedziałek procesu cywilnego w sprawie, którą złożyła Letitia Jamesprokuratora generalnego Nowego Jorku, w celu ustalenia roszczeń i kar.

James Trump, troje jego dorosłych dzieci i Organizacja Trump są oskarżeni o… Kłam przez dekadę na temat wartości swoich aktywów„Niesamowite oszustwo” miało na celu uzyskanie lepszych warunków kredytów bankowych i ubezpieczeń.

26 września sędzia Artur Engoronz Sądu Stanu Nowy Jork ManhattanZnalazłem na to „rozstrzygający dowód”. Karta Trumpa Jego bogactwo wzrosło.

Donald Trump podczas przesłuchania w sprawie oszustwa w Nowym Jorku |  Agencja prasowa Francji
Donald Trump podczas przesłuchania w sprawie oszustwa w Nowym Jorku | Agencja prasowa Francji

Sędzia tak powiedział Karta Trumpa Przecenił majątek taki jak jego gospodarstwo Mar-a-Lago Na Florydzie jest jego szopa Wieża Trumpa Manhattan oraz wiele biurowców i pól golfowych.

Engoron Nakazał także unieważnienie certyfikatów pozwalających niektórym firmom Trumpa, m.in.… Organizacja Trumpapracuje w Nowym Jorku.

Przynajmniej twierdzi James 250 milionów dolarów odszkodowania.

Trump jest oskarżony o oszustwo z trójką swoich najstarszych dzieci  AP
Trump jest oskarżony o oszustwo z trójką swoich najstarszych dzieci AP

On też chce Trumpowi oraz jego synom Donaldowi Jr. i Ericowi zakazano prowadzenia firm w Nowym Jorkua także nałożenie pięcioletniego zakazu działalności Trumpa i Trump Organisation na rynku nieruchomości komercyjnych.

Trump aspiruje do bycia kandydatem Partii Republikańskiej na prezydenta w 2024 roku i utrzymuje znaczną przewagę nad innymi kandydatami.

SNGZ


Logo Wiadomości Google
Podążaj za nami

READ  Jaki jest najlepszy dzień na ubieranie choinki według Feng Shui?