3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniono tożsamość złodzieja, który zginął w El Paso

Ujawniono tożsamość złodzieja, który zginął w El Paso

krok.- Według Departamentu Policji El Paso (EPPD) 24-letni mężczyzna z El Paso został zastrzelony po dokonaniu kwalifikowanego napadu w restauracji Wing Daddy’s w północno-wschodnim El Paso w poniedziałek 2 października.

Informacje przekazane przez spółkę nie pozwalają jednak na identyfikację osoby, która zastrzeliła podejrzanego.

Policja twierdzi, że Isaac Ace De Santiago dokonał kwalifikowanego napadu w Wing Daddy’s Sauce House przy Sean Haggerty wkrótce po północy w poniedziałek.

Policja twierdzi, że De Santiago napadł na menadżera firmy i ukradł firmie pieniądze, grożąc mu bronią.

Policja twierdzi, że De Santiago został postrzelony po ucieczce z miejsca zdarzenia i odniósł liczne rany postrzałowe.

Policja twierdzi, że początkowo zostali wysłani do firmy z powodu kwalifikowanego napadu, ale kiedy przybyli na miejsce, De Santiago znaleziono martwego na tyłach firmy.

Następnie wezwano śledczych do spraw przestępstw przeciwko osobom, aby zbadali sprawę.

Każdy, kto może posiadać informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 915-832-4400. Aby zachować anonimowość, zadzwoń do Crime Stoppers of El Paso pod numer 915-566-8477 (TIPS). Możesz kwalifikować się do premii pieniężnej.

READ  [VIRAL] Salt Bay poszukuje szefów kuchni do swojej nowej restauracji w Wielkiej Brytanii, ale wynagrodzenie jest kontrowersyjne | z boku