5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nintendo odpowiada na najnowsze kontrowersje dotyczące Activision


zeszły tydzień, Dziennik Wall Street Opublikował artykuł, w którym po prostu o tym nie wspomniał Bobby KotikI CEO Activision BlizzardBył świadomy przypadków nękania i dyskryminacji w firmie, ale był też jednym z napastników. Biorąc to pod uwagę, niektóre firmy lubią Microsoft I Sony Miał o tym coś do powiedzenia, a teraz jest Nintendo który wydał prywatną odpowiedź.

Doug Bowser, Obecny prezes Ameryka Nintendo, wyślij e-mail adresowany do wszystkich pracowników firmy, a także do niektórych jej studiów pierwsza stronaGdzie mówił o „niepokojącej” sytuacji, przez którą przechodzi Activision Blizzard.

„Z wami wszystkimi byłem na bieżąco z ostatnimi wydarzeniami w Activision Blizzard, a także ciągłymi doniesieniami o molestowaniu seksualnym i toksyczności w firmie. Te wydarzenia wydają mi się niepokojące i niepokojące. Są sprzeczne z moimi wartościami, ponieważ a także przekonania, wartości i zasady Nintendo.”

wózek ciągle to powtarzaj Nintendo Dąży do zapewnienia przejrzystej i integracyjnej przestrzeni roboczej, w której wszyscy są mile widziani, i ma nadzieję, że jej partnerzy biznesowi będą przestrzegać tej samej linii etycznej. Nie wchodząc w szczegóły, dyrektor stwierdza również, że akta: Świetnie „Był w kontakcie z AktywacjaPonadto podjęli działania w tym zakresie i służą radą innym”.

Amazonka ok

Od redakcji: Rzeczy zdecydowanie są poza kontrolą ludzi Activision Blizzard, i wydaje się, że jedynym wyjściem w tej chwili jest żądanie rezygnacji przez zarząd KotikI który niedawno powiedział, że byłby skłonny to zrobić, gdyby nie był w stanie naprawić sytuacji.

przez: Van Byte
Rodolfo Leon

Redaktor w atomix.vg Gracz, entuzjasta filmów i miłośnik popkultury.

READ  Fortnite ogłasza nową współpracę z Jordan