5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W ramach subskrypcji Xbox Game Pass dostępne są teraz dwie nowe gry

W dzisiejszych czasach naprawdę trudno nie polecić kogoś na Xbox Game Pass. Usługa subskrypcji Microsoftu jest po prostu najlepsza w grach wideo, a od kilku miesięcy mamy dostęp do katalogu świetnych gier, w które można grać na naszych konsolach (lub nawet na komputerach PC i telefonach komórkowych, w zależności od gry).

Jak już wiecie, co miesiąc do katalogu trafiają nowe gry i generalnie tak jest małe partie. Dziś, 23 listopada, w serwisie pojawiły się dwie nowe gry, więc przygotuj swoją konsolę do ich pobrania już teraz.

Oto gry, które pojawią się dzisiaj w Xbox Game Pass

  • śmiertelna powłoka Konsola, PC i Cloud: Mortal Shell było wielką niespodzianką, oferując nam doświadczenie w najczystszym stylu Souls z wieloma własnymi, a teraz możemy cieszyć się nim całkowicie za darmo dzięki Xbox Game Pass. Dodatkowo dostępna wersja działa w 4K i 60 klatkach na sekundę na Xbox Series X, spektaklu wizualnym.

https://www.youtube.com/watch?v=akSC_BUbr84

  • Drogi Symulatorze – Konsola, komputer i chmura: W przeciwieństwie do poprzednich, w grze Deeeer Simulator wcielimy się w jelenia i będziemy mogli zniszczyć wszystko na naszej drodze w jednej z najbardziej szalonych i zabawnych gier, które pojawiły się ostatnio w grze zręcznościowej na konsolę Xbox. Po raz pierwszy pojawiają się na żywo w usłudze Microsoft.

READ  Czy to prawda, że ​​tryb ciemny oszczędza energię telefonu komórkowego?