3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niezwykły nawyk Shakiry, który wkurzył Gerarda Pique

Niezwykły nawyk Shakiry, który wkurzył Gerarda Pique

Gerarda Pique i Shakiry Mieli jedno z najbardziej kontrowersyjnych zerwań z powodu chaosu nowej dziewczyny byłego gracza, a także prawnej walki o opiekę nad dzieckiem. Kilka miesięcy po ogłoszeniu separacji na światło dzienne wyszły sytuacje, które nie do końca były dla nich przyjemne, gdy byli razem. Wśród nich wyróżnia się niezwykły nawyk Kolumbijki, którego nie tolerował jej były partner.

Czy wydawał dziwne dźwięki? Czy miał na sobie brudne ubranie? Tutaj powiemy ci, jaki jest ten nawyk, który cię zdenerwował Gerrarda Pique.

Zalecamy następujące: Sasha, najmłodszy syn Shakiry, odmawia publicznego okazywania miłości Gerardowi Pique | Wideo

To było ostatnie spotkanie Shakiry z Gerardem Pique

Wydaje się, że piosenkarza i byłego piłkarza nie łączy przyjacielska relacja poza relacjami z dziećmi. Od czasu ich rozstania nie widziano ich razem, a jeśli gdzieś się spotykają, to dlatego Sasza s Mediolan. Ich ostatnie spotkanie było spowodowane ósmymi urodzinami najmłodszego.

29 stycznia Sasza świętować swoje urodziny i Efekty Poszedł go nakarmić, a potem zabrał do domu. Nie wszedł, by cieszyć się imprezą, którą zorganizował Shakira. Niektóre międzynarodowe media twierdzą, że 8-letni chłopiec nie ma dobrych relacji Klara Shea Jest bardzo przywiązany do mamy, dlatego trudno mu rozstać się z piosenkarką, gdy musi jechać z ojcem.

Shakira i jej dzieci | Instagram

Niezwykły nawyk Shakiry, który wkurzył Gerarda Pique

Według międzynarodowych mediów, Shakira Ma niezwykły nawyk Gerrarda Pique Nie tolerował tego i nie podobało mu się, że robił to w domu. Potwierdzają to Barranquillara cieszyć się boso, Cóż, zgodnie z wywiadem, którego udzielił wiele lat temu, „Przypomina mi to moje pochodzenie, skąd pochodzę. To czyste, twarde Karaiby, po których chodzimy boso”.

the były gracz Nie był fanem tej kolumbijskiej tradycji i nie podobało mu się, że była boso, nawet jeśli byli w jej domu.

READ  Nie żyje hiszpański piosenkarz Carlos Marin, członek Il Divo
Shakira | Instagram

Chociaż zwykle nie jest to dla nikogo szkodliwe, Gerrarda Pique Nie mogłem tego znieść. A ty myślisz? Czy uważasz, że nawyk Shakira?