3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niesamowita historia używanego VW Gol na sprzedaż w Polsce

Niesamowita historia używanego VW Gol na sprzedaż w Polsce

Od czasu do czasu pojawiają się historie, które w pierwszej chwili całkowicie wytrącają nas z równowagi. Bez wątpienia jest to jeden z nich. W Polska Na sprzedaż Celem jest Volkswagen Wyprodukowano w naszym regionie. Tak, takie Jak się uczyłeś Co robi miejsce docelowe w Europie? Co sprawiło, że przejechał tysiące kilometrów? Do widzenia.


VW Brazilian Gol w Polsce: HistoriaNa „Starym Kontynencie” A Cel G4 Model 2007Wykonane w Brazylia, Dopełniał go przez całe życie 48 321 kilometrów. Jak to się stało, że trafiło do Europy? Ramię w ramię z najważniejszymi firmami naftowymi na świecie: Powłoka.


Firma pochodzenia holenderskiego wybrała tarczę wykonaną w sąsiednim kraju NiemcyW celu przeprowadzenia serii badań zapytać o to System sterowników. Dokładniej, byłem zainteresowany zrozumieniem, w jaki sposób Elastyczna maszyna Może być zasilany zarówno benzyną, jak i olejem napędowym Etanol. Był wydział odpowiedzialny za dochodzenie Globalne rozwiązania ShellRosnąca odpowiedzialność Rozwiązania środowiskoweMa tendencję do zmniejszania emisji dwutlenku węgla i racjonalizacji zużycia energii, np.


Cole nie był jedynym pojazdem, który Shell przeniósł do Europy w połowie 2000 roku, ponieważ również jeden z nich wysłał. FIAT PALIO, jednostki, której historię poznaliśmy półtora roku temu, dzięki temu, że została sprzedana w państwie krzyżackim. Dlaczego firma naftowa kupiła Cole’a i Paleo? Według brazylijskich kolegów, ponieważ oni Najlepiej sprzedające się samochody na Twoim rynku Za te lata.


Obecnie Cole mieszka w miejscowości López pod Warszawą. Według brazylijskich mediów, jego właściciel zgodził się Kupiony w Shellu W Hamburgu rok nieznany. Sprzedawany jest w stanie idealnym, bez korozji, zgodnie z dopuszczeniem, na które został wydany 2300 $.Teraz Twoja kolej: Czy znasz historię tego miejsca? Gdybyś miał pieniądze, kupiłbyś to? Zawsze pełen szacunku i obraźliwy w dzieleniu się swoją opinią w komentarzach.

READ  Papież przekazał 100 000 euro imigrantom na granicy z Polską