14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie żyje perkusista Rolling Stones Charlie Watts

(CNN) –Publicysta Charlie Watts, legendarny perkusista The Rolling Stones, ogłosił we wtorek w oświadczeniu dla CNN. Miał 80 lat.

Watts jest częścią Rolling Stones od 1963 roku.

Zdjęcia | Gwiazdy, które zmarły w 2021 r.

W oświadczeniu na koncie The Rolling Stones na Instagramie poinformowali o tym:

„Z wielkim smutkiem ogłaszamy odejście Charliego Wattsa. Odszedł on dziś spokojnie w londyńskim szpitalu otoczony przez swoją rodzinę. Charlie był kochającym mężem, ojcem i dziadkiem, który był także członkiem Rolling Stones i jednym z wielkich perkusistów jego pokolenia.”

Rolling Stones w listopadzie 2012 (Ilya S. Savenok / Getty Images)

Oświadczenie, przypisywane rzecznikowi Watts, wzywało do prywatności jego rodziny, członków zespołu i bliskich przyjaciół.

Sprawdź 5 najlepszych piosenek Rolling Stones 1:08

5 sierpnia Watts ogłosił, że przegapi nadchodzącą trasę koncertową zespołu po Ameryce Północnej.

Watts skończył 80 lat w czerwcu i przeszedł procedurę medyczną z powodu nieznanego stanu. Rzecznik Rolling Stones w tym czasie opublikował na Twitterze oświadczenie, że perkusista musi odpocząć i odzyskać siły.

„Charlie przeszedł operację, która zakończyła się pełnym sukcesem, ale w tym tygodniu jego lekarze doszli do wniosku, że teraz potrzebuje odpowiedniego odpoczynku i regeneracji” – czytamy w oświadczeniu.

What’s On 1973. (Evening Standard/Holton Archive/Getty Images)

READ  Kyokou Suiri Season 2 prezentuje nowy film promocyjny - Kudasai