29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marisella zwraca się do męża podczas koncertu i twierdzi, że ją znęcał: „Niech dużo jedzie do…” | Wideo

Marisella, znany jako „Kobieta z żelaza”Wracając do koncertów, twarzą w twarz. Podczas jednego z nich, odbywającego się w Kalifornii, zrobił coś, co wywołało podekscytowanie i aplauz publiczności: Ucieka z teatru do męża, biznesmen Shawky Ammar. Co więcej, Wyjawił, że ją wykorzystywał.

„Nie musisz już tu być, prawda? Choki i ja nie jesteśmy już razem, nie jesteśmy już parą, nie musisz stać na scenie, prawda? Moje serce, przepraszam ”, powiedziała 55-letnia piosenkarka na emeryturze swojego partnera.

Mariselli. Zdjęcie: specjalne

Tłumacz takich piosenek jak „Sola con mi soledad” i „In Love and Pounds” podjął decyzję Nie śpiewa, dopóki jej mąż nie odejdzie. Wyjaśnił też publiczności, że chociaż go lubił, nie mógł z tym dłużej zostać z tego powodu Traktował ją źle.

„Mam nadzieję, że to ostatni raz, kiedy zobaczymy go na scenie. Kocham go, ale go nienawidzę. Mój mąż i ja mamy dziwny związek, bo jest gwiazdą w swoim świecie i podziwiam go za jego świat, ale Kiedy nie traktuje dobrze kobiety, nie pasuje do mnieJeśli mnie źle traktujesz Pozwól mu dużo chodzić do …”, wyraził.

Marisella twierdzi, że była maltretowana przez Choki Amar

Podczas rozmowy z „Sale Soul”, Marisella Wyjawiła, że ​​pomimo wyrzucenia męża ze sceny, przeprosiła go za zawstydzenie go. Wspomniał jednak o tym Shoki Ammar znęcała się nad nią werbalnie i psychicznie.

„Nadużycie nie musi być fizyczne i W przypadku mojego męża nie ma nic materialnegoNigdy mnie nie dotknął, ale werbalnie, Jego słowa i sposób odpowiadania i odpowiadania są równie obraźliwe. Dlatego skaczę z każdego drobiazgu i denerwuję się tym, co mi powiedział.

Według porannego programu Marisella rozpoczęła postępowanie rozwodowe w 2020 r. Z powodu ciągłych ataków amerykańskiego biznesmena. Ta piosenkarka wspomniała Chce zerwać w dobrych stosunkach.

READ  Pantera, Slipknot i KISS na Hell & Heaven 2022 i takie są ceny