4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mariana Swan przechodzi poważną kontynuację po zakontraktowaniu Covid-19, czy przestanie śpiewać?

Mariana Siwan Dołącz do listy celebrytów, którymi chcesz być zarażony Covid-19Jednak aktorka ujawniła dziwny i Poważna kontynuacja Kto cierpi po? choroba Może to wpłynąć na jej karierę wokalną.

To było podczas jego wizyty w Poranny program „Dzisiaj” Gdzie mówił o problemie zdrowie Ten, który zostawił po zakontraktowaniu Covid-19 w grudniu ubiegłego roku, to samo, co teraz uważa za nieco irytujące śpiewać I nie ma lekarstwa.

45-letnia aktorka wyjaśniła, że ​​jest próżność W lewym uchu: „Za każdym razem, gdy śpiewa, słucham jak megafon”. U pacjentów z nim, podczas gdy w nosie słychać piskliwe dzwonienie osłuchiwanie płuc Jest to jeden z najbardziej dotkniętych członków rannych Korona wirus.

Mariana Swan zmaga się ze skutkami Covid-19. Zdjęcie: Instagram

Może Cię zainteresować: Mariana Swan twierdzi, że duch Juana Gabriela ukazuje jej: „Zawsze się objawia”

Pomimo tego, że ta uzupełniająca część generowała wiele niepewności, „kompilator”myliłem się„Wyjawił, że będzie kontynuował karierę i zgodził się być jednym z sędziów reality show”.tak tańczyszZ Adamari Lopezem i Christianem de la Fuente.

Zakażenie Mariany Siwan

W grudniu zeszłego roku Mariana Swan ujawniła, że ​​to zrobiła zarażony Covid-19, dzięki ciągłym testom, którym był poddawany ze względu na to, że był w nagraniu długie serie „Szczęśliwy lizak”.

Seoane przekazała szczegółowe informacje o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem sieci społecznościowych, gdzie wskazała, że ​​nie ma żadnych objawów, mimo że od kilku dni nie bawiła się dobrze, ponieważ jako objawy wirusa miała wysoką temperaturę i bóle ciała.

Może Cię zainteresować: Mariana Swan potwierdza, że ​​jej związek z Luisem Miguelem nie był ważny

„Zła noc, bo tak bardzo czułam ból przeciąć ciało, Prawda. To była najtrudniejsza noc. Miałem wysoką temperaturę i nie mogłem dobrze odpocząć. To była ciężka noc. To niewiarygodne, jak doskonale czuję się rano, jestem w nastroju, żeby robić wszystko, a potem zaczynam medytować, robić małe rzeczy, czytać, naprawiać dom, sprzątać itp. – powiedziała podczas filmu na swoim koncie na Instagramie. .

READ  Odalys Ramírez okalecza Televisę po wysłaniu wiadomości do Fernando del Solar: „Zasługujesz na to”

ten Matka aktorki Nabawiła się również Covid-19, wyzdrowiała pozytywnie, a Seoane normalnie wznowiła swoje projekty, chociaż kilka miesięcy później zaczęła wykazywać skutki choroby.