3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NFL |  Super Bowl LVII

NFL | Super Bowl LVII

On Super Bowl LVII Które odbędzie się w Las vigas To jest tuż za rogiem, dlatego NFL Chce, żeby wszystko było gotowe na wielką niedzielę. W ten piątek, wigilię Dzika kartawypuścił zwiastun występu w przerwie meczu.

Usher będzie gwiazdą występu w przerwie meczu

Muzyka Applejeden z nowych sponsorów występu w przerwie meczu mocreklama promocyjna wydarzenia, które odbędzie się 11 lutego w Las Vegas, a główną gwiazdą będzie Asher.


W przedstawionym przez niego fragmencie Muzyka Apple Gra w tle Takjeden z największych sukcesów Przewodnikzawierający wiele zdjęć rapera przedstawiających większość jego kariery muzycznej, od dzieciństwa aż do momentu, gdy stał się gwiazdą.

Film zaczyna się od chóru gospel w kościele i kilku kolorowych osób skandujących pierwszą frazę piosenki „Tak!”:Spokój, A-Town w dół'.


Przeczytaj także

Daniela Ballesterosa

Naszą uwagę przykuło jednak to, że wśród tych fanów są ważne osobistości, m.in LeBron James, J Balvin i Jung Kook z BTSktóre mogą mieć szczególny udział w Stadion Lojalność Z Las Vegas.

Play-offy NFL są gotowe

the Playoffy Podrzędny NFL W sobotę rozpoczynają rundę z dziką kartą. Grill na stadionie NRG rozpocznie się od pojedynku pomiędzy… Cleveland Browns i Houston w Teksasie. Ostatecznie stadion Arrowhead będzie świadkiem konfrontacji pomiędzy… Szefowie Miami Dolphins i Kansas City.


Przeczytaj także

Carlosa Mayorgę

Niedziela Pittsburgh Steelers i Buffalo Bills Spotkają się na stadionie Highmark. Green Bay Packers i Dallas Cowboys Zrobią to samo na stadionie AT&T; Los Angeles Rams i Detroit Lions na Ford Field; Natomiast ostatni zaproszony do rundy dywizji poznamy dopiero w poniedziałek pomiędzy godz Philadelphia Eagles i Tampa Bay Buccaneers Na stadionie Raymonda Jamesa.

READ  Historia wspólnego zdjęcia