24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Napięcie w rodzinie: co wydarzyło się w sprawie Enrique Guzman przeciwko Fridzie Sofia

W wywiadzie dla TV Show First Hand, adwokat Xavier Olea mówił o pozwie młodej kobiety o przemoc domową przeciwko jej dziadkowi. Zdjęcie: Cuartoscuro / zrzut ekranu Telemundo-Televisa

Spór prawny między Frida Sofia i Enrique Guzman Nadal daje o czym rozmawiać, ponieważ we wtorek ogłoszono, że pozew piosenkarza przeciwko jego wnuczce nie został zatwierdzony ani nie został rozpatrzony.

W wywiadzie dla programu telewizyjnego First Hand Prawnik Xavier Olia Mówił o pozwie o przemoc domową, który młoda kobieta złożyła przeciwko swojemu dziadkowi.

„Jeśli chodzi o składaną przez nas skargę, czekamy, aż biuro prokuratora generalnego zwróci się do konsulatu w Miami na oświadczenie Fridy” – powiedział Olia z Mexico City.

„Mamy świadomość, że ten sam (pozew) został złożony, adwokat nie uznał za konieczne skontaktowania się z Fridą i nie znaleziono dowodów. Aby wysłać Fridę, weź pod uwagę, że nie ma przestępstwa.

Śladem wypowiedzi tłumacza PayasitoI Wszystkie części są w ruchu Wydała komunikat prasowy, który najwyraźniej wyrażał pogląd Alejandry Guzman w sprawie skargi, w którym zaprzeczyła, że ​​pójdzie w ślady ojca i oświadczyła, że ​​nie będzie ingerować w skargę, którą ojciec zamierzał złożyć.

Alejandra Guzman zażądać wyjaśnień, W tej chwili nie rozważała podjęcia żadnych kroków prawnych przeciwko swojej córce Fridzie Sofia w Meksyku lub Stanach Zjednoczonych i nie jest z nikim powiązana, aby to zrobić.Oświadczenie brzmi.

Frida Sofia nie będzie musiała podróżować do Meksyku (Zdjęcie: Instagram/@ifridag)
Frida Sofia nie będzie musiała podróżować do Meksyku (Zdjęcie: Instagram/@ifridag)

Chociaż nie podano żadnych szczegółów na temat tego, co również skłoniło aktorkę do nie rozważenia skazania córki z powodu oskarżeń, które jej podniosła, Alejandra Guzman wyjaśniła:Życzysz tylko swojej córce wszystkiego najlepszego. Tak więc każda inna informacja jest całkowicie fałszywa.”

W tym samym tekście, który krążył w sieciach społecznościowych, firma stwierdziła również, że tłumacz, który na ciebie czekał, pozostaje stanowczy w obliczu pytań dotyczących wypowiedzi Fridy Sofia w rozmowie z Gustavo Adolfo Infante i woli nie odpowiadać. Wszelkie inne pytania na ten temat.

READ  Chiquis Rivera wyjaśnia głębokie przesłanie swojej sukienki na rozdaniu nagród Billboard

Nadal utrzymuje to samo stanowisko od czasu ostatniego wywiadu z Adelą Micah, Nie komentował i nie będzie na ten temat. „Alejandra” skupia się na swoim nowym singlu, chcę od ciebie więcejWspółautor i produkcja: Timothy Mitchell, zakończył.

Kilka miesięcy temu Frida Sophia wszczęła postępowanie sądowe przeciwko swojemu dziadkowi i matce za przestępstwa znęcania się, korupcję nieletnich i przemoc domową, skarga, która nie została jeszcze naprawiona przed odpowiednimi władzami.

Według jego zeznań, cała rodzina, w którą był uwikłany, zaczęła się, gdy znany dziennikarz rozrywkowy szukał dla swojej wnuczki wywiadu na wyłączność.
Według jego zeznań, cała rodzina, w którą był uwikłany, zaczęła się, gdy znany dziennikarz rozrywkowy szukał dla swojej wnuczki wywiadu na wyłączność.

Dwa dni temu Enrique Guzman udzielił wywiadu wyzysk, w którym ogłosił, że zamierza wszcząć postępowanie sądowe w Stanach Zjednoczonych przeciwko swojej wnuczce z powodu oskarżeń, które złożył prawie pięć miesięcy temu, ponieważ uważa, że ​​został skierowany tylko pod wpływem.

Niestety nadal jest moją wnuczką (…) wszystko zrobię przez notariusza, gdzie jest to bardzo jasne Wszystkie wypowiedzi, które wypowiadali, są fałszywe, są kłamstwami„, Powiedziała.

Według jego zeznań, kłopoty całej rodziny, w które był uwikłany, zaczęły się, gdy był znanym dziennikarzem rozrywkowym Szukał swojej wnuczki na ekskluzywny wywiad.

Była dziennikarką, która najwyraźniej kupiła jej ekskluzywność i łatwo było jej powiedzieć, że to jest to.„, wskazany.

Czytaj: