18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adal Ramones broni Nicaragui Marcos po krytyce jej 31-letniego chłopaka

W ten weekend gwiazda NEORCA MARCOS Pokaż swojego młodego chłopaka mediom Raul Palma, który przyjechał z nim do Meksyk Po wycieczce na plaże? Miami.

Nyurka i jej chłopak są o 22 lata młodsi

Kilka dni temu urodzona na Kubie aktorka udostępniła na swoich portalach społecznościowych różne zdjęcia, na których chwaliła się swoim 31-letnim chłopakiem. Raul Palma Gonzalezpoza Merida Jukatan.

W związku z tym użytkownicy sieci społecznościowych nie zawahali się krytykować nowej pary, Ponieważ kąty są większe niż 22, zbyt wiele Porównaj ją z Lin May lub MadonnąKto też umawia się z młodszymi mężczyznami.

Poznaj Raula Palmę, przyjaciela Nyorki, który ma mniej niż 22 lata: zdjęcia

W ten sposób sędzia Ramones bronił gwiazdy

Jednak meksykański kierowca Adele Ramones 53-letni Kubańczyk bronił swojego związku z młodym Jukatańczykiem, twierdząc, że spotyka też kogoś znacznie młodszego od niego.

W Univision Studio, 59-letni producent stwierdził również, że w 2017 roku ożenił się z 36-letnią Carlą de la Mora. Z tego powodu stwierdził, że kobieta nie powinna być krytykowana za spotykanie się z kimś młodszym.

Z drugiej strony Adal powraca do telewizji jako gospodarz „Nuestra Belleza Latina”, nowego programu Univision, którego premiera odbyła się 26 września.

Och, pech! Tak zareagowała Nyorca Marcos, gdy dowiedziała się, że Bobby Larios cierpi na raka

Co Nyurka myśli o krytyce?

dla tej części, Nyorca nie reagowała na krytykę, ale była bardzo zadowolona z Palmy, Kto zapewnił prasę, że nie obchodzi go różnica wieku z gwiazdą.

W rzeczywistości 53-letnia aktorka nie przestała pojawiać się na swoim koncie na Instagramie swojego partnera, z którym spędzała wakacje. Ixtapa, Zihuatanejo.

Przyjaciel