4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Urodziła się Lucia, dziecko kierowcy Daniela Dithorpede

Za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych kotwica wiadomości Daniel Dithorbed Podziel się z nami radosną nowiną o jego pierworodnym, Lucy.

Tydzień temu ogłosił swoją nieobecność w porannym biuletynie „Wstań”, Kieruje od 2019 roku wraz z innymi kierowcami, takimi jak Antonio de Valdes i Enrique Campos.

„Zamierzam przez tydzień wykonać bardzo ważną misję specjalną, najważniejszą rzecz, aby sprowadzić na świat silną i zdrową dziewczynę” – powiedziała swoim kolegom.

Z tematem „Oczekiwałem t” wcześniej Zdjęcie Carlosa Rivery Przyjął małą dziewczynkę, która urodziła się 26 września 2021 r., jak wyszczególniono na zdjęciu, mierzącą 50 centymetrów i ważącą ponad trzy kilogramy.

„Nagle świat stał się piękniejszy” – napisał Dithorbid.

Niektóre postacie wyglądają jak Michel Renaud I Sebastien Rulli Wyrażając swoje szczęście z powodu narodzin dziecka, Reno skomentował: „Jestem tak podekscytowany”, podczas gdy Rowley przesłał jej błogosławieństwo.

Potężny Peroni Pochwaliła sesję zdjęciową w ciąży, którą dziennikarka zrobiła kilka dni przed porodem.

W czerwcu, podczas pierwszego pokazu Faisy Nights, Danielle poinformowała o swojej ciąży. ze swoim partnerem Most Jorge Świętuj Dzień Ojca za kilka dni. „Od dzisiaj myślenie o uroczystości od pierwszej minuty tego dnia każdego roku napełnia mnie emocjami” – powiedział.

Przeczytaj także: NS. Kelly: Długa lista napaści seksualnych, za które piosenkarka została skazana krok po kroku

danielle_dithurbide_mama_lucia.jpg

Praca

READ  Jennifer Lopez wykonuje najlepsze ćwiczenia, aby wyszczuplić ramiona i wyeliminować skrzydła nietoperza, gdy skończy 50 lat