19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Drogi gospodarz VLA dostaje brzydki, „wygląda jak klaun”, mówią do operacji na jego twarzy

Po raz kolejny słynny program telewizyjny, chodź radość Stało się to tematem rozmów w mediach społecznościowych po tym, jak fani mocno skomentowali jedną z najbardziej lubianych kobiet-kierowców, która pojawiła się ponownie z dość gwałtowną fizyczną zmianą.

Przez kilka tygodni rano Azteca TV Nadawany jest pierwszy sezon reality show Chcę śpiewać!Występuje duża część obsady i inne gwiazdy serialu, które przychodzą jako goście.

W tym sensie w tych dniach rywalizacji koncepcje, które wciąż są w konkurencji, były wspierane przez nowych kierowców chodź radość Wersja weekendowa, więc ktoś ukradł reflektory, ale nie konkretnie z powodu jej śpiewu.

Co się stało?

Okazuje się, że Fleur Rubio, jeden z konceptów wciąż konkurencyjnych, musiał wystąpić w duecie z Chef Cynthią, byłą współwłaścicielką MasterChef México i Survivor México, więc reakcje były natychmiastowe.

Patrząc na to, chcę śpiewać moim fanom! Potwierdzili, że szefowa wygląda zupełnie inaczej, bo kilka dni temu zgłosiła, że ​​przeszła ważny zabieg, więc internauci potwierdzili, że wygląda zupełnie inaczej niż widzieli ją w reality show.

szum

Poprzez sieci społecznościowe obserwujący chodź radość Wysłali silne wiadomości do Cynthii, ponieważ uważają, że wygląda zupełnie inaczej, a to sprawiło, że wyglądała źle podczas udziału w Chcę śpiewać!

Internauci potwierdzili, że Cynthia wyglądała jak „klaun”, a byli tacy, którzy twierdzili, że jej twarz jest „przerażająca”, więc poprosili produkcję, aby faworyzowała ją innymi rodzajami zdjęć.

Niektóre z komentarzy, które odczuwali internauci, to „jaka przerażająca Cynthia” i „wygląda jak klaun”.

Należy pamiętać, że po tym, jak dotarła do finału w Survivor Mexico, Cyntia oświadczyła, że ​​przed dotarciem do ołtarza przejdzie zabieg estetyczny. Jej występ w Venga La Alegría Weekends będzie jej pierwszym występem na małym ekranie po udziale w reality show.

READ  Twierdzą, że William Levy odnalazł Elizabeth Gutierrez u znanego nadawcy radiowego