21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najdziwniejszy korek w San Francisco tworzą samochody bez kierowców

Najdziwniejszy korek w San Francisco tworzą samochody bez kierowców

Roboty taksówkarskie zostały niedawno zatwierdzone w Los Angeles

Korki w San Francisco to nic nowego Zdjęcie: Krawężnik

San Francisco ma wątpliwy zaszczyt bycia Piąte miasto na świecie z największymi problemami w ruchu. To prawda, że ​​jego górzysta geografia i podział na wyspy nie działają, ponieważ założenie transportu publicznego jest skomplikowane i nie ułatwia poruszania się po mieście, które jest podzielone na kilka części przez gigantyczną rzekę. Korki są stałe, a alternatywna mobilność, taka jak rowery elektryczne z przyszłości lub nowe o cechach kluczowych dla tych zjazdowych miast, po prostu nie działa tak dobrze, jak można by się po nich spodziewać.

Dlatego wybierają samochody elektryczne kierowca aby sprostać potrzebom użytkowników. Tym samym firmy dojeżdżające do pracy w pełni poparły tego typu pojazdy, gdy ostatecznie zdecydował stan Kalifornia (do którego należy San Francisco). edycja sektora i umożliwienie samojezdnym samochodom elektrycznym poruszania się po mieście 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ten przyniósł chaos.

Najdziwniejszy dżem w San Francisco

według Biznes zainteresowanyW nocy z piątku na sobotę doszło do korka, w wyniku którego jeden z ul Najdziwniejsze korki, jakich doświadczyło miasto. Jak widać na poniższym filmie, korek nie był zbyt duży, ale ustanowił duży precedens, ponieważ użytkownicy zdali sobie sprawę, że Nikt nie siedział za kierownicą z tych związków **.

Operacje autonomicznej jazdy ucierpiały dziś wieczorem w North Shore. Słyszeliśmy o tym w aplikacji Wszyscy dealerzy pojazdów wycieczkowych Byli wtedy zajęci (nie dosłownie), a North Beach spóźniłoby się. Co za WTF!

Do tego dodano wielu użytkowników, którzy podzielili się swoimi wrażeniami z faktu, który jest tak ciekawy, jak widać Taksówki ustawione w kolejce całkowicie zablokowane Za niezdolność do zapewnienia akceptowalnej usługi po wielu problemach z komunikacją, jakie otrzymali. Uważa się, że w dużej mierze problem ten jest spowodowany intensywnym korzystaniem z sieci internetowych W mieście odbywało się święto Usługa internetowa ulegnie awarii.

READ  ¿Quién está interesado en comprar Banamex?

Operacje „całkowicie się stopiły”, zapewniła zainteresowana firma Cruise, z aż 10 samojezdnymi samochodami Cruise, tworząc niesamowity korek, który trwał nie dłużej niż 20 minut. Firma twierdzi jednak, że bada, co się stało Uważają, że powodem tego wydarzenia był występ Kendricka Lamara na festiwalu „Outside Lands Festival” odbył się w Złotej Bramie.

Nie potrzebujemy ich tutaj, już potrzebowaliśmy, zanim przybyli.

Tymi słowami miejski świadek sprzeciwił się tym autonomicznym pojazdom elektrycznym, które każdego dnia mają coraz więcej przeciwników w San Francisco. W rzeczywistości, Wielu polityków się sprzeciwiło Brak wiary w korzyści, jakie może zaoferować usługa w porównaniu z tradycyjnym modelem taksówki, który do tej pory nie był w stanie rozwiązać problemów komunikacyjnych w zatłoczonym mieście na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.