27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

McDonald’s ma nową linię hamburgerów w Meksyku

McDonald’s ma nową linię hamburgerów w Meksyku

  • Szacuje się, że McDonald’s ma ponad 39 000 restauracji na całym świecie.

  • W 2021 roku firma fast food zarejestrowała w Stanach Zjednoczonych 13,6 tys. biznesów.

  • Urodzony w 1979 roku w Kansas City w Stanach Zjednoczonych Happy Meal to jeden z najpopularniejszych produktów.

Nieustanne zainteresowanie marek odkrywaniem na nowo swoich produktów i usług stale podnosi jakość doświadczeń konsumentów we wszystkich branżach. Niedawnym przykładem jest McDonald’s Mexico, który wprowadził na rynek nową linię hamburgerów.

W marketingu wiadomo, że wprowadzanie na rynek nowych produktów jest niezbędnym ruchem, aby firma była konkurencyjna na ciągle zmieniającym się rynku. Choć jest to proces obarczony ryzykiem technologicznym, finansowym i rynkowym, może przynieść marce wiele sukcesów.

Dzięki temu coraz więcej uznanych marek wprowadza na rynek nowe produkty, aby przyciągnąć konsumentów, dodając do istniejących trendów, a nawet wznawiając stare produkty, których nie ma już na rynku.

Nowa linia hamburgerów McDonald’s w Meksyku

W środę system McDonald’s Mexico, złożony z Arcos Dorados i jego sieci franczyzobiorców, zaprezentował swoją najnowszą innowację: linię „GRANDS”.

Dzięki tej nowej linii żywności, wprowadzonej przez markę fast food, aby na nowo zdefiniować doświadczenie jedzenia dużego hamburgera, z charakterystycznym smakiem marki i ekskluzywną mieszanką „pysznych” sosów.

Firma ujawniła swój nowy produkt w komunikacie prasowym, w którym wyjaśniła, że ​​poprzez platformę marki „México me Encanta” chce celebrować preferencje Meksykanów i tworzyć produkty, które są autentycznie zgodne z ich preferencjami.

Nowa linia „GRANDS” zrodziła się z tego słuchania i zaangażowania marki w dostarczanie konsumentom wartościowej propozycji wysokiej jakości hamburgerów jumbo z założeniem czystego smaku, bez kampanii filtrów” – wyjaśniają.

Ze swojej strony Raul Domínguez Tagle, dyrektor marketingu Arcos Dorados México, stwierdził, że „dwa kluczowe czynniki w tworzeniu idealnego hamburgera to wielkość i składniki. W przypadku GRANDS poszliśmy o krok dalej, zachowując równowagę między doskonałym hamburgery i wysokiej jakości składniki, a my połączyliśmy to, aby dostarczać produkty, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.”

READ  Cena dolara dzisiaj, 12 maja: kurs wymiany w Hondurasie, Meksyku, Gwatemali, Nikaragui ...

To nie jedyna marka, która w tym roku wprowadza nowe produkty, ponieważ firmy takie jak Coca-Cola, a nawet rywale z branży fast food Burger King, uruchomili ekskluzywne menu na premierę filmu Barbie.

I tak marki wykorzystują wejście na rynek do tworzenia nowych możliwości biznesowych, ekspansji, nowej, większej oferty dla klientów oraz wzrostu, który sam w sobie jest celem w życiu każdej firmy.

Czytaj teraz:

Coca-Cola nadal stawia na NFT i wprowadza na rynek nową partię

Konsument zdradza, jak znaleźć ukryte przedmioty w Bodega Aurrerá

Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet i ich strategia marketingowa